Bezo mňa od Eminema

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Toto bol Eminemov prvý singel od jeho Marshall Mathers LP . V piesni vysvetľuje, že všetko s ním bolo nudné a prázdne, ale teraz tu bol, aby ľuďom povedal, o čom sa majú rozprávať. Fotografuje v The FCC, Limp Bizkit, Moby a Chris Kirkpatrick.


 • Video zobrazuje Eminema a doktora Dreho ako hrdinov Batmanovho a Robinovho zoslania, aby zachránili svet. To by režisérovi Josephovi Kahnovi prinieslo prvú cenu Grammy za najlepšie hudobné video. Režíroval tiež klipy k Eminemovým skladbám „We Made You“, „Love the Way You Lie“ a „Space Bound“.


 • Eminemov priateľ a kolega rapper Obie Trice uvádza pieseň s názvom „Obie Trice, skutočným menom bez trikov“. Eminem produkoval prvý album Trice v roku 2003 a dal mu úlohu vo filme 8 míľ . Začiatkom roku 2006 Triceho pri jazde na SUV strelili do hlavy, ale bol ošetrený a prepustený.


 • Úvodné slová „Dve dievčatá z parku s prívesom idú zvonku“ pochádzajú z tradičnej apalačskej štvorcovej tanečnej piesne s názvom „Buffalo Gals“. Malcolm McLaren, ktorý je známy predovšetkým ako herec skladieb The Sex Pistols a Bow Wow Wow, vydal v roku 1983 rapovú verziu piesne „Buffalo Gals“, ktorá piesni priniesla veľkú pozornosť.
 • Ako súčasť Eminemovej kritiky Mobyho v tejto piesni zvolá: „Nikto nepočúva techno“. Tento riadok sa stal populárnou ukážkou v techno komunite a bola z neho urobená pieseň, ktorú produkovali Deep Dish a Danny Howells pod pseudonymom Size DDD (Deep Dish Danny).
  Donovan Berry - El Dorado, AR, pre všetkých vyššie uvedených


 • V texte je uvedená pani Cheneyová, manželka viceprezidenta Dicka Cheneyho. Kedysi označovala Eminemovu hudbu za „opovrhnutie“. Je to hrozné To je strašné. To je hanebné. To je strašné. ' Eminem zrejme považoval jej poznámky za urážlivé.
 • Eminem sa v tejto piesni porovnáva s Elvisom Presleym a poznamenáva, že obaja vynikli v hudobných štýloch, v ktorých dominovali černošskí hudobníci. Eminem poukazuje na to, že mnohí z tých, ktorí ho kritizovali, boli fanúšikovia Elvisa, ktorí urobili to isté.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko, nad 2
 • Moby vo svojom vystúpení na Reddit AMA povedal, že sa mu táto pieseň páči, napriek tomu, že o nej nikto nehovorí, pretože „mi poskytol úžasnú bezplatnú reklamu“.

  Moby dodal, že neznáša Eminema za to, že ho ponižoval v piesni. „Myslím si, že okrem svojej misogynie a homofóbie je to mimoriadne talentovaný rapper,“ napísal. 'A je pre mňa úžasné, že má takú dlhú a úspešnú kariéru.' Takže sláva mu. “

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: