There Must Be An Angel (Playin 'With My Heart) od Eurythmics

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Mnoho piesní Eurythmics bolo nabitých dynamickým napätím, ktoré odzrkadľovalo neusporiadaný romantický a profesionálny vzťah medzi vedúcou signatárkou Annie Lennox a inštrumentalistom Dave Stewartom. Táto pieseň je však úplnou radosťou, pretože Lennox spieva o tom, že je v láske taký šťastný, ako keby jej v srdci hrali anjeli.

    Lennox a Stewart sa posunuli v osobnom živote av roku 1984 sa Lennox oženil s mužom menom Radha Raman. Pár sa krátko nato rozviedol a Lennox napísal príznačný text: „Klamal by som ti? “(tiež na Buďte dnes večer sami sebou album) o ňom. Bez ohľadu na jej romantické problémy, Lennox vyzerala, že vo svojich piesňach zachytáva rôzne emócie, takže táto pripomína šťastnejšie časy.


  • V piesni hrá Stevie Wonder, ktorá poskytuje sólo na ústnu harmoniku. Wonder pracoval podľa tohto vlastného plánu, takže keď sa Annie Lennox a Dave Stewart vybrali do Los Angeles nahrať pieseň, neboli si istí, či alebo kedy sa objaví. 'Už bolo veľmi neskoro a začali sme byť pesimistickí, či sa vôbec objaví,' pripomenul Lennox Q časopis. “Nakoniec sa ukázal a bol to skutočne rozkošný človek. Tieto vrkoče mal na vlasoch s krásnymi zlatými korálkami a keď hrá, pokrúti hlavou, aby korálky hlasno zašumeli. Ale jeho asistent, ktorý sa o neho stará, vytiahol túto sedaciu súpravu a jemne do nej uviazal Stevieho vlasy, takže z mikrofónov nevydával žiaden zvuk. Ten muž je vynikajúci hudobník, na ktorého sa oplatí čakať. “


  • Toto je jediný duo top britský rebríček. Bola to tiež #1 v Nórsku.


  • V honosnom videu hrá Dave Stewart slnečného kráľa, francúzskeho Ľudovíta XIV. Annie Lennox je speváčka vychovaná, aby pobavila kráľa vo Versailles.
  • V roku 2001 pieseň zahrala nemecká skupina No Angels a ich verzia vyvrcholila na 1. mieste v Nemecku, Rakúsku, Luxembursku a Brazílii.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: