Vznikol od Eminema

 • Toto je tretia z hlboko osobnej trilógie piesní, ktorá sa končí Oživenie . Predchádzajúca skladba „Castle“ končí zvukom kolapsu Marshalla Mathersa po predávkovaní drogami a táto pieseň nadväzuje na jeho skutočný životný zážitok blízko smrti. Zlomený Em dáva posledné správy svojej dcére Hailie Jade, adoptívnej dcére Whitney, bratovi Nathanovi, najlepšiemu priateľovi Proofovi a dokonca aj svojej matke.

  Milé dámy, buďte odvážne.
  Postaraj sa o svoju matku
  Krásne sa usmejte na obrázky.
  Vždy si vážte jeden druhého
  Vždy ťa budem milovať


  Eminem povedal: „Je to to isté [ako‘ Hrad ‘], a preto keď na konci počúvate„ Hrad “, počujete ma, ako beriem tabletky a padám, to bol spôsob, akým som padol do kúpeľne. a potom, keď som sa zobudil v nemocnici a nevedel, čo sa to sakra deje, mal som v sebe hadičky, bol som nahnevaný a nemohol som vôbec hovoriť. “
 • Tesne predtým, ako Eminem pominie dve tretiny piesne, opäť naberie sily a pokúsi sa „pretočiť čas ako páska“. Druhá polovica 'Arose' sa vracia späť do 'Castle' a Em pokračuje tam, kde skončil, ale tentokrát víťazne rapuje o prekonávaní albumov ako Relaps , Obnova a Marshall Mathers LP 2 . „Uvažuj o posledných štyroch minútach ako o piesni, ktorú by som poslal svojim dcéram, keby som sa dostal do nemocnice o necelé dve hodiny neskôr. Ale bojoval som s tým, “vysvetľuje teraz triezva hviezda na konci trate.
 • Produkcia Ricka Rubina ochutnáva bubny z singlu Barryho Whitea z roku 1973 „Just Just Gonna Love You Just A Little More Baby“. K dispozícii je tiež vokálna ukážka Bette Midlerovej Ruža . ' zo soundtracku k rovnomennému filmu z roku 1979.

Zaujímavé Články