Dýchaj ma Sia

  • Vo videu Výroba farby malý “Sia hovorí:„ „Dýchaj ma“ je o tom, ako sa cítiť ustarane, všeobecne úzkostlivo. Byť ohromený svojim vlastným vnútorným dialógom a mať nejaký druh pokusu vhodného a potenciálne si tým uškodiť, potom požiadať o pomoc. “
  • Tento príbeh o úzkosti a sebapoškodzovaní bol pre Siu veľmi skutočný. V tú istú noc, keď to napísala, sa pokúsila o samovraždu, pričom vzala 22 Valium a zhodila fľašu vodky, čo neprezradila až do série rozhovorov v roku 2018. V roku 2010 opäť vykreslila svoju smrť a plánovala ísť do hotela. a vezmi všetky prášky, ktoré mala. Telefonát starého priateľa zmenil názor a presvedčil ju, aby zostala triezva, čo aj urobila.
  • Toto bolo použité v poslednej epizóde televízneho seriálu HBO Six Feet Under počas montáže, kde odhaľuje, čo sa stalo v živote postáv a ich smrti. Toto bolo prvýkrát, čo sa Sia významne vystavila americkému publiku.
    Marie - Cumming, GA
  • Toto bolo vydané desať rokov predtým, ako sa Sia začala skrývať pod svojou slávnou parochňou. Aj vtedy veľmi málo tlačila a často potláčala svoj imidž. Jej obrázok sa nenachádza na obale albumu.
  • V rokoch, keď bola táto pieseň vydaná, Sia pokračovala v boji so svojimi démonmi, pretože jej kariéra neustále napredovala. V roku 2010 mala úspech pri spoluautorstve piesne Christina Aguilera „You Lost Me“ a nasledujúci rok bola autorkou hitu Davida Guetty „Titanium“. Jej zlom nastal v roku 2014 s vydaním jej albumu 1000 foriem strachu , predstavovať ' Luster . ' Vtedy začala nosiť parochňu.
  • Britský producent Dan Carey je spoluautorom tejto piesne so Siou. Hudobne to začalo drážkou z jej rytmickej sekcie: bubeník Felix Bloxsom a basgitarista Sam Dixon. Povedala Sia Mám rád hudbu : „Vždy to vyzeralo ako dobrá pieseň. Sam a Felix zložili bicie a basy, jednu noc potom, čo boli na večeri, to všetko spolu hrali naživo a mne bolo vážne zle od chrípky a na druhý deň som vošiel a stopa tam bola bez toho, aby som spieval. bolo to a bolo to také elegantné. Vlastne nepočúvam vlastnú hudbu. Myslím si, že väčšina ľudí nepočúva vlastnú hudbu potom, čo ju nahrala. Niektorí z mojich priateľov hudobníkov sú skutočne análni a počúvajú to stále a analyzujú to. Ale akonáhle to urobím, raz si to vypočujem a uložím do postele, ale pri tej som si povedal: „Áno! Opäť! Znova! “
  • Toto bolo použité v pútavej scéne v televíznom filme z roku 2011 Kyberšikana , ktorý bol vysielaný v sieti ABC Family. Hrá to ako postava Emily Osmentovej - tínedžera, ktorý je mučený online - sa pokúša o samovraždu. Pieseň bola použitá aj v epizódach seriálu CSI: Miami („Nevinný“ - 2004) a Veronica Mars („Ja som Boh - 2006“).

Zaujímavé Články