Mučenka od Drakea

 • V nežnom domácom rytme a príjemných vibráciách Drake podrobne popisuje svoj boj o udržanie vzťahu na diaľku.

  Počúvaj
  Je ťažké vybudovať si dôveru na diaľku
  Myslím si, že by sme zatiaľ mali vylúčiť záväzok
  Pretože sa rozpadáme


  Drake priznáva žene, že je ťažké udržať si dôveru a vernosť, keď žijú tak ďaleko od seba. Z tohto dôvodu považuje za najlepšie, aby vzťah pozastavili.
 • Mučenka je druh mučenky, ktorý pochádza z Južnej Ameriky. Tak ho pomenovali španielski misionári, pretože si mysleli, že symbolizuje klince a tŕne ukrižovania (alebo vášne).
 • Hoci názov piesne nie je v texte, je v súlade s aliteráciou, ktorú Drake používa v zbore.

  Vášnivý na míle ďaleko
  Pasívne vo veciach, ktoré hovoríte
  Vychádzam zo svojich starých koľají
 • Londýnska producentka Nana Rogues dodala nástroje pre toto aj pre ďalšie Viac života sledovať skladbu „Skepta's Interlude“. Pred prácou s Drakeom bola Nana Rogues známa predovšetkým tým, že položila rytmus k singlu skupiny Tinie Tempah s názvom „Girls Like“. Pracoval tiež pre rôzne britské činy a pasce vrátane Section Boyz, Wiley a Skepta.
 • Pieseň začína hlasom detroitského DJa Moodymana prevzatého zo setu 2010, ktorý odohral v anglickom Manchestri.
 • Americká herečka, speváčka a modelka Zoe Kravitz dodáva vokály. Je dcérou hudobníka Lennyho Kravitza a herečky Lisy Bonet.
 • Rozprávať s Génius o inšpirácii jeho inštrumentácie Nana Rogues povedala: „Atmosféra je zvláštna. Zakaždým, keď ľuďom vysvetľujem, ľudia na mňa pozerajú smiešne. Takže v podstate, keď som dosiahol rytmus, myslel som na mraky. Ako mraky v džungli plnej lásky. Ale nie láska od dievčaťa. Láska zo života a uznanie sú len krásne nadýchané, nadýchané. “
 • Rogues priznal, že pri tvorbe prístrojov myslel na Drakea, ale nechcel sa predbiehať. 'Robil som rytmus, myslel som na Drakea, ale bol to jeden z tých, keď ste producent, urobíte rytmus a myslíte si:' Kto to urobím? ' Bol to jeden z chalanov, ale ja som to pre neho neurobil, “vysvetlil. „Po prehliadke BRIT Awards v minulom roku Drake prišiel na show Section Boyz v Shoreditch. A tam to začalo. Tak som bol predstavený Drakeovi. Poslal som hudbu Drakeovi, ale až do dátumu vydania som nevedel, že je to Passionfruit. Je to šialené, pretože som netušil. A potom bam, to už príde. '

Zaujímavé Články