Perfect Girls od TLC

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto skladba prináša rovnaké posolstvo o posilnení a vnútornej kráse ako hitová melódia TLC z roku 1999, 'Unpretty'. Povedala to Rozonda 'Chilli' Thomas z TLC Slnko :

    „Takýchto piesní sa nemôžete nabažiť, najmä dnes so sociálnymi médiami. Na ľuďoch sa kyberšikana zblázni a bohužiaľ sa to týka mnohých ľudí. Ľudia páchajú samovraždy. Takáto pieseň je naozaj dôležitá, aby ľudia vedeli, že nie sú sami.

    Posolstvo s Perfect Girls je, že už ste krásna a nikto nie je dokonalý. Všetci máme chyby. Všetci starneme a ak sa o seba naozaj staráte, môžete starnúť s gráciou.

    Dodnes ma na sociálnych sieťach šikanujú. Neustále musím blokovať ľudí. Vyrovnať sa s trolmi je ťažké, ale musíte len nájsť tú vnútornú silu a vedieť, že nie ste jediný, koho šikanujú. Musíte si uvedomiť, že sú to smutní ľudia, ktorí sa skrývajú za zariadením. Potrebujú len objatie.

    Keď nás nazývali feministkami, hovorili sme si: „Nie, nie, sme to len my“. Ale keď sme boli starší, určite sme to prijali. Zastávame sa všetkých žien. Poďme, privedieme na svet deti. Ženy sú ten prekliaty džem.“


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: