Chváľte Pána (Da Shine) od A$AP Rockyho (vrátane Skeptu)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • A$AP Rocky bol vášnivým užívateľom drog od svojich tínedžerských rokov, keď predával trávu a crack v Bronxe. Otvorený postoj rappera k používaniu liekov sa premieta aj do jeho hudby, raz dokonca nahral skladbu s názvom „LSD“. Rocky tento strih odložil s britským grime umelcom Skeptom v Londýne, zatiaľ čo pár bol plný húb a LSD.

  Žiariace diamanty, šplhajú po nich
  Mysleli by ste si, že skočím z okna, ako som ich otvoril
  Linka za rohom, linka 'im up blokovať a znova
  Niekedy dokonca prestanem fajčiť, keď je čas sústrediť sa


  Rocky si na poslucháčskom večierku spomenul na noc, keď so Skeptom nahrali pieseň. 'Nikdy predtým som nevidel také farby. Hudba nikdy predtým neznela tak dobre.“


 • Skepta sa v refréne odvoláva na náboženské presvedčenie dvojice a potom uvádza, že Rockymu sa vždy pri každej návšteve Londýna stane niečo zlé.

  Prišiel som, videl som, prišiel som, videl som
  Chválim Pána, potom poruším zákon
  Vezmem, čo je moje, potom vezmi, ešte niečo
  Prší, leje, prší, leje


  Rocky vysvetlil v a Genius pripisovanie: „V Londýne prší každý deň. Je to skoro ako dvojaká cesta. Zakaždým, keď vydám album alebo vždy, keď sa chystám vydať album, z nejakého zvláštneho dôvodu vždy stratím niekoho blízkeho. Bol to môj pop, bol to Yams, bola to moja sestra. Vždy stratím niekoho blízkeho. S--t cítiť sa ako nejaký bláznivý s--t, ako jinx alebo nejaký s--t alebo niečo také. Bez toho, aby ste boli poverčiví alebo paranoidní, si to vyžaduje daň. veľmi čas. Vždy. Ani raz.“


 • Videoklip k piesni režíroval Dexter Navy, spolupracovník A$AP, ktorý tiež nakrútil klip nominovaný na Grammy pre Rockyho 'LSD'. Zrnitý vizuál na rozdelenej obrazovke sleduje simultánne scény Rockyho života v Harleme a Skepta v Londýne, keď sa venujú podobným každodenným činnostiam, ako je párty s priateľmi a jazda na bicykli.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: