Našli sme lásku od Rihanny (s Calvinom Harrisom)

 • Prvý singel zo šiesteho albumu Rihanny je optimistická tanečná skladba, v ktorej sa spieva Bajanská kráska o hľadaní toho zvláštneho niekoho. „Žlté diamanty vo svetle, kričí,“ A stojíme bok po boku. Ako tvoj tieň prechádza mojím; Čo treba na to, aby som ožil. “ Pieseň mala premiéru 22. septembra 2011 v londýnskej rozhlasovej stanici Capital FM a v ten istý deň bola vydaná na digitálne stiahnutie v USA.
 • Pieseň je spoluprácou so škótskym elektro-popovým producentom Calvinom Harrisom, ktorý je známy predovšetkým z práce s Dizzee Rascal, Kelis a Kylie Minogue. V Británii zaznamenal aj sériu Top Ten singlov pod svojim vlastným menom vrátane hitparády „Nie som sám“, ktorú neskôr Chris Brown zahral vo svojom vlastnom hite „Áno 3x“.
 • Po premiére piesne Harris na twitteri uviedol: „Páni, veľa dobrých komentárov k piesni s @Rihanna, takže som rád, že sa ti páči, povedal som ti, že znie ako anjel! Ďakujem #RihannaNavy !! : D '
 • Harris pre londýnsky Capital FM povedal, že nasledovníci speváka Bajana - často ho nazývali aj Rihanniným námorníctvom - naňho predtým, ako ho pustili do rádia, vyvíjali tlak prostredníctvom Twitteru. Priznal sa: „Bolo to šialené, všetci fanúšikovia na Twitteri ma tweetovali a hovorili:„ Pieseň by nemala byť svinstvom “, než ju počuli. Existovala pre nich mierna ohrozujúca povaha, ale je to súčasť zábavy. Znie to skvele. '
 • Časť hudobného videa bola natočená v poli v severoírskom meste Bangor 26. a 27. septembra 2011. Farmár, ktorý vlastnil pozemok, na ktorom Rihanna natáčala, bol šokovaný, keď zbadal krásku Bajana polonahú, keď kráčal k jeho traktoru. Pre BBC News povedal: „Považoval som to za nevhodné. Požiadal som ich, aby prestali, a oni to urobili. Rozhovor som mal s Rihannou a dúfam, že pochopila, odkiaľ pochádzam. Podali sme si ruky. ' Po požiadaní o opustenie poľa spevák pokračoval v natáčaní proma v Belfaste.
 • Pieseň sa dostala do najlepšej desiatky rebríčka Hot 100, pričom v rebríčku víťazov v týždni končiacom sa 15. októbrom 2011 skočila na 16-9 miest. Bola to 20. najpopulárnejšia položka Rihanny, jej prvým albumom „Pon De Replay“, ktorý sa dostal do najvyššej kategórie v júni. 2005. Šesť rokov a štyri mesiace predbehlo Madonninu zbierku prvých 20 najlepších desiatich rokov, ktorá sa natiahla na šesť rokov a deväť mesiacov, aby dosiahla pre sólového umelca nové maximum.
 • Po pôsobení ako podporný akt na austrálskej časti jej turné bola Calvin Harris požiadaná Rihannou, aby napísala pieseň pre svoj ďalší album. Potom, čo odmietla niekoľko pokusov škótskeho electro wiz, nakoniec súhlasila s nahraním tejto stopy.
 • Pre Rihannu to bola šiesta britská #1, ktorá sa rozprestierala päť rokov za sebou, čo je rekord, ktorý nemá obdobu od iných sólových interpretiek. Bajanský spevák predtým bodoval v rebríčkoch piesní „Umbrella“, „Take a Bow“, Run This Town, „ Jediné dievča na svete) “a„ Ako sa volám? „od roku 2007 do januára 2011.
 • Milostný záujem Rihanny o video hrá modelka a bývalá boxerka Dudley O'Shaughnessy. Podľa zasvätených osôb videla jeho modelingové zábery a ďalšie obrázky, keď bol boxer, a vybrala si ho pre túto úlohu. Calvin Harris sa tiež krátko predvádza počas večierkovej scény v bahnitom poli, vyskakuje za paluby.
 • Drzé video zobrazuje Rihannu ako závislú na svojom milencovi aj na drogách a ona a jej beau sa nakoniec navzájom zneužívajú. Bajanskú speváčku kritizovali aktivisti proti znásilňovaniu kvôli obavám, že je v klipe zobrazená ako „predmet, ktorý majú vlastniť muži“, a spochybnili odkaz, ktorý posiela viditeľným fanúšikom. Eileen Kelly z krízového centra znásilnenia to povedala britskému portálu Denná hviezda „Nové video Rihanny je hanba. Vysiela to správu, že je predmetom, ktorý majú muži vlastniť, čo je znepokojujúce to, čo vidíme v skutočných prípadoch násilia. '
 • Klip režírovala Melina Matsoukas, ktorá bola predtým zodpovedná za vizuály Rihanny pre 'Rude Boy' a kontroverzný 'S&M'. Matsoukas pre MTV News vysvetlil, že video nemá odkazovať na predchádzajúce skúsenosti speváka s domácim násilím, ale skôr je varovaním pred nebezpečenstvom závislosti. „[Pieseň je] úplne bláznivá ... a to je ten pocit, keď sa na vás valí hudba, a potom som začal premýšľať o drogách, závislosti a láske a o tom, ako je to závislosť,“ povedala. „Všetci sme prežili vzostupy a pády v toxickom vzťahu. Je to naozaj o prekážkach snažiť sa to nechať ísť, ale zároveň, ako skvele sa v tom cítite, takže je ťažké to nechať tak. “
 • Talk That Talk Debut na 1. mieste britského rebríčka albumov sa zhodoval so šiestym týždňom tejto piesne v rebríčku britských singlov. Keď sme už v roku 2011 súčasne dosiahli #1 v týchto dvoch hlavných súťažiach, v kategórii „Aké je moje meno“ a Hlasno „Rihanna sa stala vôbec prvou ženskou umelkyňou, ktorá dvakrát získala titul The Official Singles and Albums Chart dvakrát v tom istom roku s rôznymi singlami a albumami.
 • Pieseň osem po sebe nasledujúcich týždňov na 1. mieste v rebríčku Billboard Hot 100 prekonala Rihannin osobný rekord v počte siedmich piesní s piesňou „Umbrella“.
 • Počas desiateho týždňa piesne na 1. mieste v rebríčku Hot 100 skončila Rihanna v rebríčku hitparád, pretože album „Talk That Talk“ sa v ten istý týždeň opäť umiestnil na #100. Stalo sa to naposledy 1. marca 2008, keď sa na prvom mieste rebríčka umiestnil „Low“ od Flo Rida, zatiaľ čo „Elevator“ sa umiestnil na #100.
 • Herec James Franco bol požiadaný, aby vo videu stvárnil Rihanninho priateľa, než sa tejto úlohy ujal Dudley O'Shaughnessy. Franco pre MTV News povedal: „V skutočnosti ma požiadala, aby som bol v tom videu, vo vzťahu, ktorý sa zblázni. Nedokázal som to. Ale hádam, dúfam, že to znamená, že je medzi nami vzájomná láska. '
 • Pieseň bola na vrchole piesní US Hot Dance Club Songs dva po sebe nasledujúce týždne, čo je jediná skladba, ktorá sa v roku 2011 držala na 1. mieste tohto rebríčka viac ako sedem dní.
 • Hovoriť s Q Harris priznal, že veta „Našli sme lásku na beznádejnom mieste“ neznamená nič konkrétne. „Mohol to byť Jumpin Jaks v Dumfries,“ uznal, „aj keď sa to bohužiaľ skončilo. Ide o to, že neviem, na čo som presne myslel. Len som hral pieseň a robil som nezmyselné spevy, aby som zistil, či slabiky zapadajú do piesne. Bolo to tak. Spieval som hlúposti a tak sa stal aj text. '
 • Vizuál získal na VMA 2012 cenu Video roka.
 • Podľa britskej speváčky Leony Lewisovej pôvodne dostala túto pieseň, ale dala prednosť jej singlu „Trouble“. Povedal Lewis Denná hviezdna nedeľa : „Pracoval som s Calvinom a nahrali sme skladbu„ We Found Love “. Ale išiel na turné s Rihannou a ona to nakoniec pustila.

  Nezaviazal som sa k tomu, pretože som chcel „Problémy“. byť mojím prvým singlom, “dodala,„ takže si myslím, že to bol ďalší dôvod, prečo išli s Rihannou. Bola to rovnaká verzia a výroba, ale tá moja je lepšia. '
 • Toto bola najhranejšia pieseň v americkom éteri v roku 2012. Nasledovala pieseň „Good Feeling“ od Flo Rida na druhom mieste a pieseň „Wlad You Came“ od The Wanted.
 • Pieseň odmietla aj Nicole Scherzinger. „Odovzdal som„ Našli sme lásku “. Dostal som demo tej piesne a mal som vtedy plné ruky práce, “prezradila Pojem časopis. „Poslali mi niekoľko tanečných skladieb a ja som sa k nim nedostal a povedal som si:„ Ach, je tu toľko tanca a chcem si od toho oddýchnuť. “ Bola to moja chyba. Spal som na tom. '

Zaujímavé Články