Only Girl (In The World) od Rihanny

 • Tento klubový banger je singlom z piateho štúdiového albumu barbadoskej speváčky R&B Rihanny, Hlasno . Premiéru mal v rozhlasovej relácii Ryana Seacresta 7. septembra 2010.
 • Pieseň vyrobila spoločnosť Stargate. Rihanna spolupracovala s nórskym produkčným tímom na predchádzajúcich hitoch vrátane „ Nezastavujte hudbu „Hate That I Love You“ a „Rude Boy“.
 • Lyricky pieseň zisťuje, že Rihanna túži po svojom mužovi, aby ju udržal v strede svojej pozornosti. „Chcem, aby si vo mne vyvolal pocit, že som jediné dievča na svete,“ spieva.
 • V britskom debutovom týždni sa predalo pôsobivých 126 000 kópií. Rihanna sa však musela uspokojiť s druhým miestom v britskej dvojhre za Cheryl Cole's Promise This po jeho prvých siedmich dňoch od začiatku. Bez započítania vianočných týždňov do tohto zúčtovania to bol najvyšší predaj singlu číslo 2 od doby, kedy sa verzia „Uptown Girl“ od Westlife predala v roku 2001 195 000 kópií za piesňou „Pure and Simple“ od Hear'Say. Nasledujúci týždeň sa pieseň vyšplhala na jedno miesto, aby zhodila Cheryl Cole z prvého miesta a dala tak Rihanne štvrtý singel UK #1.
 • Rihanna uzavrela epizódu 30. októbra 2010 V sobotu večer naživo s prevedením tejto piesne. Bajanská hviezda si kvôli predstaveniu zafarbila vlasy na červenú a bola oblečená v jasne červených šatách.
 • V 11. týždni rebríčka sa vyšplhala na 1. miesto v rebríčku Billboard Hot 100, dva týždne po tom, čo v zozname kraľovala Rihanna so svojim rýchlejšie sa pohybujúcim druhým singlom 'What's My Name? . ' Bolo to prvýkrát v histórii Hot 100, keď sa debutový singel albumu umiestnil na prvom mieste po druhom vydaní, ktoré bolo na vrchole hitparád.
 • Pieseň bola v roku 2010 štvrtým singlom Rihanny, ktorý sa dostal na prvé miesto v rebríčku hitparád, čím sa stala vôbec prvou ženou a vôbec prvou interpretkou od Ushera v roku 2004, ktorá sa v rámci jedného kalendárneho roka dostala na prvé miesto mnohokrát. Môžete jej vymenovať ďalších troch ľudí, ktorí ovládajú hitparády v roku 2010? Oni boli:
  Drzý chlapec
  Milujem, ako klameš
  A samozrejme, ako sa volám? .
 • Hviezdna brána (Tor Erik Hermansen a Mikkel Storleer Eriksen) to napísali s R & B skladateľkou Crystal Nicole a Sandy Vee, ktorá bola koproducentkou piesne Katy Perry Ohňostroj . ' Rihanna si pieseň okamžite obľúbila a rovnako tak aj Perryho, ktorý oznámil, že si ju chce zaspievať. 'Z týchto dvoch reakcií sme vedeli, že máme niečo špeciálne, ale očividne to bola najskôr pieseň Rihanny, takže to dostala,' povedal Hermansen Týždenník zábavy . „Bol to najľahší proces s touto piesňou, pretože bol krátky. Rihanna pieseň nahrala a uhasila super rýchlo. Myslím, že tajomstvom toho je vyhlásenie, ktoré robí v zbore. Toto je tak blízko momentu diva, ako sa dostanete. Je to zvuk moderný, ale má ten klasický moment diva, kde to skutočne opaskuje a zaspieva. Veľa záznamov nedostanete. “

  Eriksen dodal: „Zabila to. A aby to nebolo príliš technické, ale v čom je pieseň trochu odlišná, je kľúčová zmena: Verš je v jednom kľúči a potom v refréne prechádza do iného kľúča. To nie je obvyklé v tanečnej hudbe alebo v populárnej hudbe všeobecne. '


Zaujímavé Články