Call On Me od Erica Prydza

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Inšpirovala sa piesňou „Valerie“, ktorú pôvodne nahral v roku 1982 Steve Winwood. Prvá verzia Prydzovej skladby obsahovala ukážku pôvodnej nahrávky, ale keď ho Winwood požiadal, aby jej vydanie schválil, údajne ponúkol, že znova zaspieva vokály, aby lepšie zodpovedali skladbe.


  • Winwoodov príspevok k tejto skladbe z neho urobil jediného človeka, ktorý spieval hlavné vokály na britskom singli číslo 1 v šesťdesiatych rokoch minulého storočia („Keep on Running“ od skupiny Spencer Davis) a v dvadsiatych rokoch minulého storočia.


  • Eric Prydz začal robiť hudbu vo veku 9 rokov vo švédskom Štokholme. Potom, čo si vyvinul škaredý zvyk lámať sa a vstúpiť, aby si „požičal“ klávesnice svojej školy, čoskoro zakotvil vo švédskej reformnej škole. Tento neúspech však len posilnil jeho odhodlanie a povzbudení vplyvnými priateľmi v hudobnom priemysle, sprevádzaný Prydzom, čoskoro produkoval skladby, ktoré sa dostali do rekordných boxov niektorých z najznámejších DJ -ov na svete. Toto bol jeho prvý hit v Británii.
    Edward Pearce - Ashford, Kent, Anglicko, pre všetkých vyššie


  • Video zobrazuje poloodené ženy, ktoré cvičia prostý aerobik. Na britských hudobných kanáloch došlo k silnému striedaniu.
  • Toto bola č. 1 v Británii tri týždne, než ju odkleplo rádio Robbieho Williamsa. O týždeň neskôr bol Williams zrazený z najvyššieho miesta, keď sa naň vyšplhal späť.
    Bethan - Bristol, Anglicko, nad 2


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: