Call On Me od Starleyho

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Starley Hope je speváčka z austrálskeho Sydney, ktorá pochádza zo zmiešaného kultúrneho prostredia z Austrálie a Maurícia. Po niekoľkých rokoch, keď sa snažila presadiť sa, Starley najskôr okúsila slávu, keď poskytla hosťujúce vokály k piesni Odd Mob „Into You“, ktorá v roku 2016 trvala sedem týždňov na vrchole rebríčka ARIA Club Tracks.


  • Tento odraz podpory milovanej osoby je debutovým sólovým singlom Starley. Austrálčan je spoluautorom piesne s novozélandským hip-hopovým DJ-om a producentom P-Moneyom, ktorý má vo svojej domovskej krajine dve single 1-„Stop The Music“ v roku 2004 a „Všetko“ v roku 2008. Avšak P-Money je známy svojou spoluprácou s rapperom Scribe vrátane úspešného hitu „Not Many“ z roku 2003.


  • P-Money pieseň tiež produkovali spolu s kamarátmi zo Starley's Odd Mob.


  • Starley napísala pieseň ako terapiu pre svoju skľúčenosť z toho, ako jej spevácka kariéra nepokročila tak, ako dúfala. Dospelo to do bodu, keď mala pocit, že sa možno bude musieť vzdať a urobiť niečo iné.

    'V tom zmysle, že som zničený, akosi - ako vždy - píšem piesne prostredníctvom svojich skúseností a toho, čo cítim ako spôsob terapie,' povedal Starley. Billboard časopis. „Napísal som teda do svojej spálne„ Call On Me “na štyri akordy. Hovoril som tým, že niekedy nedostanete od Boha odpovede, ktoré chcete. Môžete dostať niečo iné a dostať sa na inú cestu, alebo sa vám môže stať, že vás niečo dovedie k niečomu inému, ale budete mať v tento proces vieru. '

    „A keď som to písal, pomyslel som si:„ Prežívam veci vo svojom malom svete, ale je tu veľa ľudí, ktorí prechádzajú rovnakými a oveľa väčšími vecami, než akými som prechádzal ja. ' A tak som si povedala, že do svojho príbehu zapojím aj ďalších ľudí a dám im niečo, v čo dúfajú, “pokračovala. „Poskytnúť nádej ľuďom aj v mojom príbehu bolo pre mňa dôležité, pretože mám pocit, že hudba by mala mať svoj účel.“
  • Keď bola Starley zápasiacou skladateľkou, bola so svojim materiálom často chladnými producentmi. Jedna osoba na jej zozname adries bola Remi (Miguel, Nas), ktorá vo svojej doručenej pošte našla „Call on Me“. “Povedal:„ Toto sa mi páči. Čo s tým robíš? '?' spomenula si na Billboard . Remi priniesla melódiu do Epic Records, ktorý ju vydal v októbri 2016 po celom svete.


  • Pieseň bola obzvlášť populárna vo Švédsku, kde strávila štyri týždne na vrchole rebríčka jednotlivcov.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: