Otec natiahne ruky Pt. 1 od Kanyeho Westa

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto pieseň sa otvára veršom, ktorý vzbudzuje dušu, z piesne „Father Stretch My Hands“ pastora T.L Barretta, podľa ktorej je aj názov piesne. West urobil to isté predtým na Ježiš sledovať ' Viazané 2 , “ktorá vzorkovala„ Bound “od Ponderosa Twins Plus One.


  • Kanye West začína svoj verš rapovaním o sexe s modelkami a potom sa končí myšlienkami na svoj vzťah s manželkou Kim Kardishan. Kid Cudi tiež prispieva niekoľkými riadkami, v ktorých opisuje milovanú osobu ako „slnko v moje ráno“. Cudi bol kedysi podpísaný v G.O.O.D. Hudba, takže z jeho príspevku je zrejmé, že si s Kanyeom udržujú dobré vzťahy.


  • Chance the Rapper je jedným z uznávaných spisovateľov. Westov kolega Chicagoan tiež pomáhal pri písaní filmov „Ultralight Beam“, „Famous“, „Feedback“ a „Waves“.


  • O to sa postaral producent Metro Boomin so sídlom v Atlante. West si najskôr vyskúšal rapovanie nad produkciou Metro Boomin, keď si pre svoje silvestrovské vydanie „Fakty“ vypľul niekoľko rýmov na „Jumpman“ Drakea a Future.
  • Rick Rubin, ktorý stál v čele predchádzajúceho albumu West Ježiš , je uvedený ako spoluvýkonný výrobca Život Pabla . Rubin tiež pomáhal pri produkcii niekoľkých samostatných skladieb vrátane tejto, „Ultralight Beam“ a „Father Stretch My Hands Pt. 2. “


  • Aj keď evanjelium bolo jedným z vplyvov na Kanyeho Westa Život Pabla , album stále obsahuje veľa nekresťanských nadávok a sexuálnych odkazov. Vyčistené verzie tejto piesne a piesne „Ultralight Beam“ sa však neskôr stali neoddeliteľnou súčasťou Westových nedeľných služieb. Obe prepracovania boli zaznamenané koncom roka 2019 pre spoločnosť Yeezy's Ježiš sa narodil album s ' Otec Stretch 'byť o Božej ďalekosiahlej láske.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: