Groupie Love od Lany Del Rey (predstaviť A $ AP Rockyho)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • V tejto snovej popovej balade je Lana Del Rey stvárňujúca fanynku, ktorá má vzťah so slávnym hudobníkom.

  Si v bare a hráš na gitare
  Snažím sa nepustiť dav vedľa seba
  S hviezdou je to niekedy také ťažké
  Keď sa oň musíte s každým podeliť


  Del Rey zápasí s tým, že sa musí o hviezdu podeliť s jeho ozdobujúcimi fanúšikmi.


 • Del Reyho dlhoročný priateľ A $ AP Rocky chrlí tretí verš. Harlemova najznámejšia predchádzajúca spolupráca s speváčkou hrala svojho milého vo videu „Národná hymna“. Spolu však položili aj veľa hudby, vrátane Rockyho piesne „Ridin“ z roku 2012, ktorá sa mala objaviť na jeho piesni. debutový album LONG.LIVE.A $ AP pred rezaním na poslednú chvíľu.


 • Skladba vznikla potom, čo ju producent Rocky Hector Delgado vybral ako takú, na ktorej by chcel A $ AP Rocky spolupracovať:

  'Rocky to miloval, a tak prišiel dole a urobil verš, a potom sa o pár mesiacov neskôr rozhodol, že to chce urobiť inak, urobil iný verš a potom sme trochu zmenili produkciu,' Del Vysvetlil Rey Zane Lowemu.

  „[„ Groupie Love “] sa zmenilo tesne predtým, ako sme ho začali dávať na vinyl - v skutočnosti sa toho veľa zmenilo. Bola som skutočne nervózna, ale je to jedna z tých, ktoré som v poslednej chvíli pocítila ako zmenené k lepšiemu, “dodala.


 • V rozhovore s Smola o tom, prečo sa do tejto piesne zapísala ako uctievajúci oddaný, povedal Del Rey: „Staré zvyky tvrdo zomierajú - stále milujem rockovú hviezdu.“

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: