Ahoj brat od Avicii

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Rovnako ako v prvom singli od #PRAVDA , ' Zobuď ma „Avicii na tejto skladbe išiel so zvukom Bluegrass, inšpirovaným hudbou z filmu z roku 2000 Ó, brat, kde si?

    Avicii vyskúšal šesť rôznych spevákov a potom išiel s Danom Tyminskim, ktorý bol hlasom skupiny The Soggy Bottom Boys z roku Ó brat , a zaspievali ich najobľúbenejšiu pieseň z filmu Man Of Constant Sorrow. Hovorí o príťažlivosti Bluegrass v Valiaci sa kameň Avicii povedal, že to bolo „dôveryhodné a veľmi cool v tom zmysle, že je to veľmi melodické“.


  • Avicii to napísal s vokalistom piesne Danom Tyminskim, spolu s jeho častými spolupracovníkmi, kolegami Švédmi Vincentom Pontarem a Ashom Pournourim (ktorý je tiež jeho manažérom).


  • Videoklip k piesni režíroval Jesse Sternbaum a natáčal sa v Bakersfielde v Kalifornii. Klip zobrazuje dvoch mladých bratov vyrastajúcich vo vojnovej Amerike; staršieho chlapca hrá nováčik Zach Voss a mladšieho chlapca Jack Estes, ktorý sa tiež objavil v Moderná rodina . Samotný Avicii sa ukazuje na záver videa.


  • Pieseň bola použitá v televíznej reklame na kampaň s elektronickými cigaretami NJOY „Friends Don't Let Friends Smoke“. Existujú dve variácie reklamy - Americké vydanie inzerátu predstavuje veveričku na začiatku, zatiaľ čo „Európska verzia“ začína nahým mužom.
  • Režisér Sternbaum sa pokúsil prinútiť umelca, aby predĺžil dobu používania, ale odmietol. Odmietol tiež všetky návrhy stylistkinho oblečenia vrátane zahodenia dozadu nasadenej čiapky a tenisiek pre tvídovú bundu a kovbojské čižmy.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: