Sledujem rieky od Lykke Li

  • Toto je druhý singel skupiny Zranené rýmy , druhý album švédskeho nezávislého speváka a skladateľa Li Lykke Timoteja Zachrissona, ktorý nahráva pod umeleckým menom Lykke Li. Pieseň, ktorá bola digitálne vydaná vo Švédsku 21. januára 2011, produkoval Peter Bjorn & John, Bjorn Yttling.
  • Zachrisson si dala načas a nahrala svoj druhý album. Povedala Denný záznam : „Urobil som si čas, aby som sa zorientoval. Túžil som po novom materiáli, pretože mi bolo zle z mojej prvej nahrávky. Potom som sa ocitol v zvláštnych situáciách, ako napríklad stretnutie s nesprávnym typom chlapa. ' Výsledný záznam obsahuje jedenásť skladieb o zlomenej láske, vrátane tejto piesne o ničivej vášni posadnutosti.
  • Zachrisson vysvetlil význam piesne NME : „Viete, keď ste na tom skutočne zle, ste v nejakej deštruktívnej situácii, veľmi nevyrovnaný. Ste poháňaní túžbou a túžba vás môže zaviesť na veľmi temné miesto, či už ide o drogy alebo lásku, a je to ako keby ste boli bezmocní. '
  • Hudobné video režíroval Tarik Saleh a predstavuje Li v čiernom rúchu a závoji. V klipe si zahrá aj švédsky herec Fares Fares, ktorý sa narodil v Libanone a hrá muža prenasledovaného zasneženou krajinou.
  • Pieseň sa dostala na prvé miesto v rebríčku jednotlivcov vo viacerých európskych krajinách vrátane Belgicka a Rumunska.

Zaujímavé Články