Začína sa to podobať na Vianoce od Perryho Coma

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Napísala to Meredith Willsonová, ktorá napísala hru Broadway Hudobný muž , ktorý obsahoval jeho slávne piesne '76 Trombones 'a' Till There Was You '.


  • Táto pieseň oslavuje ten čas, keď sa v obchodoch a na verejných výstavách objavujú vianočné ozdoby, ktoré boli v posledných rokoch stále skôr. V piesni sú niektoré datované odkazy, napríklad „päť a desať“, čo je obchod, v ktorom sa predávajú lacné položky. „Hopalongské topánky“, ktoré si dieťa želá, sú odkazom na tie, ktoré nosil fiktívny kovboj Hopalong Cassidy.


  • Spolu s Bingom Crosbym a Andym Williamsom bol Perry Como po mnoho rokov jedným z zabávačov, ktorí boli s Vianocami najčastejšie spojení. V rokoch 1948 až 1994 sa objavil na mnohých vianočných špeciáloch.
    Bertrand - Paríž, Francúzsko, pre všetkých vyššie uvedených


  • Johnny Mathis to nahral v roku 1971 pre svoj druhý vianočný album. Jeho verzia bola použitá vo filme Sám doma 2: Stratený v New Yorku , a postupne dostal viac airplay ako Como. Dean Martin a Bing Crosby tiež nahrali obľúbené verzie piesne.
  • Michael Bublé nahral pieseň a vydal ju na svojom prázdninovom albume Vianoce . Jeho verzia sa prvýkrát dostala do rebríčka Billboard Hot 100 zo 17. decembra 2011. V Británii sa počas sviatočného obdobia od decembra 2014 pravidelne mapuje.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: