Vynechajte všetky ostatné od Linkin Park

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Táto pieseň je o mužovi, ktorý hľadá vykúpenie zo svojich minulých chýb. Vie, že ublížil ľuďom a urobil niekoľko zlých rozhodnutí, a teraz chce, aby mu bolo odpustené.


 • Pôvodný názov bol „Strach“. Skupina strávila veľa času spracovaním textu a pieseň prešla pred nahraním mnohými variáciami.
  Donovan Berry - El Dorado, AR, pre viac ako 2


 • Spevák Chester Bennington v Kerrang! Časopis: „Vedeli sme, že to bude singel od samého začiatku, takže sme tvrdo pracovali na tom, aby mal skvelé texty. Počas toho spievam „Predstieranie niekoho iného, ​​že ma môže zachrániť pred sebou samým“, pretože to má pôsobiť ako ospravedlňujúci list, akoby som pokračoval, ale chcem, aby si ľudia pamätali na dobré veci, a nie na zlé. Väčšina piesne je o pokore. '


 • Táto pieseň bola prominentne uvedená v epizóde 187 forenznej drámy CSI , ktorý má rovnaký názov epizódy ako pieseň. Výkonná producentka Carol Mendelsohn vysvetlila, prečo sa rozhodli použiť hudbu Linkin Park: „Majú hymnický zvuk, ktorý je plný sily a súčasnej zraniteľnosti. Boli perfektní pre show a konflikty v nej. ' Konflikt, na ktorý sa odvoláva, je nevyriešená láska Gil Grissoma (William Petersen) so Sarou Sidle (Jorja Fox), ktorá nedávno opustila kriminálne laboratórium.

  CSI vedúci hudby Jason Alexander dodal: „Zistili sme, že melódia a text piesne tak dobre fungujú s naším príbehom, že sme s ním podčiarkli Grissomovu emocionálnu cestu. Linkin Park sme dlho obdivovali a bolo pre nás úžasné spolupracovať na niečom takom zvláštnom. “
 • Toto je piaty a posledný singel z tretieho štúdiového albumu Linkin Park, Minúty do polnoci . Napriek tomu, že celkový predaj bol nižší ako jeho predchodcovia, album stále dokázal debutovať na 1. mieste v Amerike a získal si štvornásobnú platinovú certifikáciu so 4 miliónmi predaných kópií v USA.


 • Toto sa tiež objavilo na Súmrak soundtrack v roku 2008. Bol použitý počas záverečných titulkov vo filme.
 • Linkin Park DJ Joe Hahn režíroval futuristický videoklip, ktorý predstavuje jeden deň v živote kapely vo vesmírnom prostredí. Hahn vysvetlil: „Sme prieskumníci vo vesmíre, rovnako ako keď ideme na turné. Nechávame svoj domáci život za sebou a myslím, že je to druh väzby na „Vynechať všetko ostatné“ v tom, že musíme nechať veci za sebou, aby sme urobili niečo lepšie.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: