Make You Feel My Love od Adele

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Toto je obal piesne Boba Dylana z jeho albumu z roku 1997 Time Out Of Mind . Adele vysvetlila Manchester Evening News 22. januára 2008, prečo sa rozhodla nahrať toto: „V krátkom čase som napísal 9 piesní, všetko o tomto hroznom vzťahu, v ktorom som bol. Nikdy som sa však nedostal k tomu, čo som v týchto piesňach skutočne cítil. Aj keď som sa snažil. Nebolo to tak, že by som sa držal bokom alebo čo, ale jednoducho som to nedokázal dostať dole. Bol som horko rozrušený a potom mi môj manažér zahral túto pieseň Boba Dylana „Make You Feel My Love“. Texty sú úžasné a zhrnuli presne to, čo som sa pokúšal povedať vo svojich piesňach. Je to o ľútosti, že som s niekým nebol, a je to krásne. Je zvláštne, že mojou obľúbenou piesňou na mojom albume je obal, ale nemohol som to tam dať. '


  • Ďalší cover od Gartha Brooksa sa v roku 1998 dostal na prvé miesto v rebríčku Billboard Hot Country Singles and Tracks a figuroval aj na soundtracku k filmu. Dúfam, že pláva toho istého roku.


  • Pieseň sa vrátila do britského rebríčka jednotlivcov v septembri 2010 X-faktor Súťažiaca Annastasia Baker predviedla pieseň v šou.


  • Po troch samostatných skokoch do top 10 britskej dvojhry po predstavení piesne na albume X-faktor „Pieseň sa pohybovala 27-7 po použití v prvej rutine Kerryho Katonu v sérii 2011 Tanec na ľade 17. januára 2011. Adele sa tým stala iba tretím aktom a prvou ženou, ktorá sa v rámci rovnakého grafu dostala do Top 10 až štyrikrát. Prvým, kto dosiahol tento úspech, bol Acker Bilk, ktorého „Stranger on the Shore“ v rokoch 1961/1962 nepreukázalo, že je v top 10 cudzincom. Druhým bol Elton John, ktorého rekordný predaj v kategórii Sviečka vo vetre 97 sa v roku 1997 umiestnil v top 10 a mimo nej.
  • Videoklip k piesni bol zverejnený na hudobných kanáloch a webovej stránke Adele koncom septembra 2008. V klipe Adele čaká na odpoveď na textovú správu skoro ráno v mestskom byte. Režisér Mat Kirkby hlúpo zaradil do proma svoje skutočné telefónne číslo a výsledné telefonáty ho odvtedy priviedli do roztržitosti. Povedal Slnko : „Pieseň uvedená na jej prvom albume, 19 , ale pretože to všetci spievali X-faktor ľudia si ho začali sťahovať a sledovať video na YouTube. Mal som viac ako 5 000 hovorov. Niektorí ľudia spievajú pieseň do telefónu, iní kričia týranie. Robí mi to zo života utrpenie. '


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: