Rádio/Video systémom System Of A Down

Zistite Svoj Počet Anjela

 Prehrať video

  • V tejto skladbe System Of A Down vynikajú v rádiách a vo videu. Je to sebaistý pohľad na to, ako sa stali populárnymi, čo sa zdalo nemysliteľné, keď začínali v polovici 90. rokov. Tým, že boli vzdorne nekonvenčné, rozbili brány a stali sa jednou z top hardrockových kapiel v Amerike.


  • Väčšina skladieb SOAD má texty od hlavného speváka Serja Tankiana, ale gitarista Daron Malakian napísal text k tejto a spieva na nej s Tankianom. Danny a Lisa v piesni sú priatelia Darona Malakiana z čias, keď bol ešte dieťa - boli to jeho susedia. Vložiť ich do piesne je prikývnutím na jeho skromné ​​začiatky.


  • System Of A Down poháňali svoje skladby blastovými beatmi a zúrivými riffmi, no občas do nich zasypali aj trochou arménskej ľudovej hudby, ktorú môžete počuť na „Radio/Video“. Budete tiež počuť ďalší charakteristický znak ich zvuku: most „la la“.


  • Toto je súčasťou Mezmerizovať album, štvrtý album kapely. Prišlo to asi dva a pol roka po ich poslednom ( Ukradnite tento album! ), ale potom sa otočili a pustili ďalšiu, Hypnotizujte , len o šesť mesiacov neskôr. Obaja Mezmerizovať a Hypnotizujte dostali sa na číslo 1 v Amerike, čo im dalo vzácny počin: dva albumy číslo 1 v tom istom kalendárnom roku (2005).
  • System Of A Down sa rozišli v roku 2006. Keď sa v roku 2010 vrátili, „Radio/Video“ bola jednou z piesní, ktoré si držali miesto v ich setliste, aj keď nikdy nevyšla ako singel.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: