Too Good by Drake (featuring Rihanna)

  • Táto tropicky ladená tanečná sála zisťuje, že Drake hovorí o tom, ako sa k svojmu dievčaťu správať slušne, ale na oplátku nedostáva dosť. Myslí si, že je na ňu „príliš dobrý“. K rapperovi z Toronta sa pripája Rihanna, ktorá to cíti rovnako. Bajanská speváčka verí, že dáva do ich vzťahu príliš veľa práce, ale nemôže sa s ním emocionálne stretnúť.


  • Pieseň je štvrtou spoluprácou Drakea a Rihanny. Nasleduje rok 2010 „Ako sa volám? „2011“ Opatrujte sa „a 2016“ Práca . '
  • Drake povedal Zane Lowemu v jeho šou Beats 1 o tom, že sa opäť spojí s Rihannou. '' Too Good 'sa uskutočnilo potom, čo sme urobili' prácu '. [Bol som rád] Myslím, že mám taký, ktorý by na tento veľmi pekne nadviazal. Keď to poslala späť, bolo to ako bezchybné víťazstvo. Každá nuansa, každá kadencia bola dokonalá ... To je to, čo robí rekord. Nenútime ľuďom nejaký príbeh. Veľa hudby a energie, ktorú máme, je skutočných. Máme skutočnú energiu. “


  • Pieseň produkovala spoločnosť Nineteen85, ktorá dodala beaty aj pre Drakeov singel „Hotline Bling“ a „One Dance“.
  • Outro je ukážkou skladby „Love Yuh Bad“ z roku 2014 od Popcaana. Drake pieseň interpoluje aj počas svojho tretieho verša.

    Drakeov priateľ a hviezda dancehallu Popcaan sa predtým objavili v outro Ak to čítate, je príliš neskoro skladbu „Know Yourself“ a pôvodnú (ale nie albumovú) verziu skladby „Controlla“.
Zaujímavé Články