Please Don't Leave Me by Pink

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto bolestne úprimná pieseň o láske bola jedným zo štyroch čísel na Funhouse kde Pink spolupracoval s Maxom Martinom v jeho štúdiu vo švédskom Štokholme. Martin predtým spoluautorom piesne Pink Kto vedel „U and Ur Hand“ a „Cuz I Can“ v rokoch 2006 Nie som mŕtvy .


  • Rovnako ako niekoľko ďalších skladieb Funhouse , to naráža na rozpad Pinkinho manželstva s motokrosovou pretekárkou Carey Hartovou. Speváčka a skladateľka na svojom webe vysvetlila: „Je to ako zhodiť brnenie a priznať si, že som človek. Som dievča. Všetci chceme byť milovaní a milovať. To je všetko, čo chceme. ' Pink dodal, že táto pieseň je tiež zábavná. Je to ako: 'Dobre, som diera, ale aj tak ma miluj.' Snažím sa byť lepší. Všetci sme rozpracovaní. “


  • Videoklip k piesni je násilným pohľadom na film Stephena Kinga z roku 1990 Bieda , ktorá je o bezduchom fanúšikovi, ktorý drží svojho obľúbeného autora ako rukojemníka vo svojom odľahlom statku. Promo, ktoré režíroval Dave Meyers, predstavuje Eric Lively ( 24: Vykúpenie ) ako mužskú úlohu. V klipe je Pink taká zúfalá, aby prinútila svojho priateľa zostať, spôsobila, že sa zrútil dolu schodmi a držal ho v posteli pomocou sedatív. Keď to prestane fungovať, položí mu nohu golfovou palicou a umožní mu napadnúť psa (prikývnutie na Kinga Čí ). Na vrchole ho prenasleduje domov sekerou, čo je odkaz na ďalší Kingov príbeh, Svietenie , ale stretne svoju záhubu, keď spadne dozadu cez balkón.


  • Toto bol tretí singel, z ktorého boli prevzaté Funhouse a Pink je 13. top 20 hit v USA a 15. v Británii.
  • Aj keď Pink a Carey nakoniec veci zaplátali, neboli ani blízko k zmiereniu, keď si na tejto emocionálnej ceste vyliala srdce. Pink pripomenul Rozmanitosť v roku 2019: „Napísal som„ Prosím, neopúšťaj ma “, skúsil som zavolať Careymu a on na moje hovory neodpovedal. Bol som taký f-kráľ osamelý. A urobil som jeden zo svojich najlepších záznamov zo zlomeného srdca. '


  • Pink natočila alternatívne video (The Funhouse Freakshow Edition) k svojmu Funhouse Summer Carnival Tour v roku 2010. Protiklady sa priťahujú k starodávnemu karnevalu v čiernobielom promo, kde Pink zobrazuje obrovskú ženu pri predstavení, ktoré padá zamilovaný do malého človiečika (hrá ho Hart).

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: