... Ste na to pripravení? od Taylor Swift

 • Rytmus sa dumá, ale text je veselý v piesni „... Ready For It?“, Ako Taylor Swift spieva o mužovi, ktorý má jej srdce:

  Uprostred noci v mojich snoch
  Viem, že budem s tebou


  Mužom týchto snov je Joe Alwyn, britský herec Swift začal randiť koncom roka 2016.


 • Bol to druhý singel, ktorý od nej Swift upustil Povesť album, ktorý nasledoval po zdrvujúcom piesni „Look What You Made Me Do“. Lyricky je to návrat k téme, ktorá sa často nachádza v jej piesňach: priatelia.
 • Pieseň debutovala v jednominútovom promo vedúcom k vysokoškolskému futbalovému zápasu Alabama vs. Florida State, ktorý bežal na ESPN a bol zverejnený v sieti. Informačný kanál Twitter , so šikovným hashtagom #readyforit. Pieseň nemá nič spoločné s futbalom, ale téma očakávania ju urobila vhodnou na promo a tie-in sa dostalo k mnohým poslucháčom, ktorí by pieseň možno inak nepočuli, pretože fanúšikovia univerzitného futbalu nie sú hlavným publikom Swiftu. Promo sa konalo v sobotu 2. septembra v noci, čo viedlo k víkendu Sviatku práce. Pieseň vyšla na iTunes a Spotify nasledujúce ráno.


 • Riadok „Mladší ako moji bývalí, ale správa sa ako taký muž“ odkazuje na Swiftovu zoznamku, ktorá je plná chlapov výrazne starších ako ona. Joe Alwyn je mladší ako Swift: mal 26 a ona 27 rokov, keď pieseň vyšla.
 • Swift nie je prvá, ktorá uviedla názov piesne s elipsami: Britney Spears to urobila pri svojom prvom singli „... Baby One More Time“. Metallica to dokázala aj na svojom thrasheri z roku 1988 ' ...A spravodlivosť pre všetkých . '


 • Herečka Elizabeth Taylor bola hviezdou veľkosti Swiftu o dve generácie skôr. Na rozdiel od Swiftovej mala sklony k manželstvu a za manžela vyhlásila sedem rôznych mužov. Jej najznámejší vzťah bol s hercom Richardom Burtonom; manželia boli v šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch minulého storočia neustále v klebetách počas celého manželstva. Veta v tejto piesni „On môže byť môj žalárnik, Burton tomuto Taylorovi“ je odkazom na tento vzťah, ktorý naznačuje intenzívnu vášeň s veľkým množstvom dysfunkcií.
 • Epické, futuristické video režíroval častý spolupracovník spoločnosti Swift Joseph Kahn a bolo natočené v nákupnom centre Hawthorne Plaza v kalifornskom Hawthorne. Speváčka sa javí ako dve verzie samej seba. Oblečená v čiernom plášti s kapucňou bojuje proti identickému kyborgovi, ktorý jej prstami strieľa blesk. Klip obsahuje najmä pocty odkazom na rôzne sci-fi filmy Blade Runner a Duch v škrupine a je plná metaforických obrazov o tom, ako Swift spochybňuje svoju vlastnú identitu.
 • Taylor Swift je spoluautorom piesne s Maxom Martinom spolu s pravými mužmi švédskeho producenta Shellbackom a Ali Payami. Ten posledný bol tiež jedným z Katy Perryových Svedok spolupracovníci, ale nepracoval na skladbe Swift diss „Swish Swish“.
 • Pieseň predstavuje metaforu lupičov a zlodejov, ktorá sa vyskytuje v rôznych podobách Povesť . Vysvetlil počas nej Taylor Ukážka vydania albumu iHeartRadio dobrého mena :

  „Spôsob, akým je predstavený v dokumente„ ... Ready For It “, je v zásade nájsť svojho partnera v zločine a je to ako„ Bože, sme rovnakí, sme rovnakí, ó, môj bože! Okradnime banky spoločne, je to skvelé! ' A budeme počuť, ako sa táto téma nesie vo zvyšku záznamu, ale nie presne tak, ako ste to počuli v „... Ready For It“.


Zaujímavé Články