Tiimmy Turner od Desiignera

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Následný singel Desiignera k piesni „ Panda “, fanúšikovia prvýkrát počuli ochutnávku tejto skladby ako 46-sekundový a cappella freestyle zaznamenaný na počesť XXL Trieda prváka 2016. Pieseň bola oficiálne prepustená na YouTube s produkciou dlhoročného spolupracovníka Kanyeho Westa Mikea Deana 21. júla 2016.


 • Timmy Turner je postava z kreslenej série Nickelodeon z roku 2000 Pomerne zvláštni rodičia , ktorej krstní rodičia víly plnia priania. V kontexte tejto piesne je Timmy metaforou pre Desiignera, pričom kľúčom je pravopis „Tiimmy“ v názve. Dizajnér vo video rozhovore so spoločnosťou All Def Digital vysvetlil:

  „Timmy Turner som ja. Hovoril som o sebe, keď som hovoril, že „si prajem horák“. A keď som pre BET povedal „ona f --- in“, hovoril som o dievčati, ktoré, viete, urobí čokoľvek pre slávu.

  Potom by som v piesni povedal, že viem, že moja duša je v peci; pretože ak viem, že si želám horák, a ona vie, že pre slávu by urobila čokoľvek, vieš, že ideš do pekla. Je to príbeh trochu o mojom boji a bolesti, ktorú som v tej chvíli cítil. '


 • Desiigner's G.O.O.D. Hudobný šéf Kanye West upúšťa na remix bravúrny verš, v ktorom sa porovnáva so Stevom Jobsom, Muhammadom Alim a Waltom Disneyom.

  Som nový Steve, zmiešaný s Ali
  „Aby som sa oslobodil, som nový Walt
  .

  Yeezy v auguste 2016 na udeľovaní cien MTV Video Music Awards vyhlásil: „Hovoria mi:„ Neporovnávajte sa so Stevom Jobsom, neporovnávajte sa s Waltom Disneyom ... Mojimi vzormi sú obchodníci s umelcami. V histórii ich môžem pomenovať menej ako desať. Truman, Ford, Hughes, Disney, Jobs, West. '


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: