X by 21 Savage a Metro Boomin (vrátane budúcnosti)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Shayaa Joseph je hip-hopová umelkyňa z Atlanty v štáte Georgia, ktorá nahráva pod menom 21 Savage. Toto bolo vydané ako hlavný singel z jeho kolaboratívneho EP s producentom Metro Boominom, Divoký režim .


 • V skladbe je Savage, ako odstreľuje milenca a varuje ju, že jej správaním hrozí, že sa z nej stane bývalý. Vysvetlil to Génius :

  „Hovoríš príliš často. Neviete, kedy mlčať. Chcete slávu. Pôsobí ako zlatokopka. Si len mizerný. Neznášam špinavé motyky zadku. Nevieš, ako byť verný. Nerobíš to so sebou.

  Len som hovoril-človeče. Nebola to vlastne žiadna konkrétna mrcha. To boli všetky tieto motyky, naozaj. Vzťahy iných ľudí a s-t. Rovnako ako ostatné motyky, s ktorými ťa vidím chodiť so slávnymi niggasmi. Bola to len kopa motyiek. “


 • K piesni sa k nemu pridal Savageov kolega z Atlanty, rapper Future. Vysvetlil:

  „Boli sme minútu v štúdiu, kým dokonca urobil verš. Práve som išiel do štúdia a zastavil som ho. Požiadal som ho, aby to urobil. Bol ako „Do pekla, áno. Mám ťa.' Potom to poslal.

  Ako to urobil, urobil celú pieseň. Ako som urobil úvod? Urobil úvod a urobil to isté-ja som naozaj robil, ale podľa jeho vlastných slov. Urobil úvod. Averzia. Háčik. A potom ďalší verš. Ďalší háčik. Keď mi to Metro hralo, povedal som si: „Mali by sme to rozseknúť, aby sme sa mohli vracať tam a späť.“ Zobrali sme len toto s-t, ktoré sa zhodovalo, a dali sme ho tam, kde bolo moje s-t, a rozsekali sme ho. '


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: