24K Magic od Bruna Marsa

 • Rovnako ako jeho príšerný hit 'Uptown Funk', aj '24K Magic' je veselá párty pieseň, pri ktorej Bruno Mars rozbíja mesto. Tentoraz je to „nebezpečný muž s nejakými peniazmi vo vrecku“, ktorý si zvykol kupovať na tie najlepšie pasáky: norkový kožuch, prsteň s malíkom a tie najlepšie topánky, ktoré Inglewood v Kalifornii ponúka. Bude to dobrá noc.
 • „24K“, ktoré Mars uvádza na albume rímskymi číslicami (XXIV K), označuje 24 karátové zlato, ktoré je najrýdzejšie. '24K Magic' je to, čo on a jeho tím prinášajú na párty. Názov nie je čisto obrazný: majú tiež na sebe veľa (pravdepodobne 24 karátového) zlata, vrátane reťazí „kubánskych článkov“ na Marse.
 • Prvý singel a titulná skladba k tretiemu albumu Marsu '24K Magic' bola vydaná 7. októbra 2016. Niekoľko dní predtým Mars zverejnil na Instagrame: 'Môžete to nazvať mojím prvým singlom, ale ja to nazývam pozvánkou na žúrka.'
 • Video sa odohráva na dobrom mieste pre hedonizmus: Las Vegas. Režíruje Cameron Duddy, klip začína filmom Mars a spol. nočný prílet súkromným lietadlom. Rýchlo sa pustia do práce, zasahujú do najhorúcejších nočných miest a plavia sa po páse.

  V niektorých scénach Mars jazdí na vodnom skútri pred známymi fontánami v hoteli Bellagio. Ako získal takýto prístup? Možno preto, že hotel vytvoril a špeciálna fontánová show nastavená na „Uptown Funk“.
 • Táto skladba využíva mnoho rovnakých prvkov, aké sa nachádzajú v skladbe „Uptown Funk“, vrátane množstva skupinových vokálov a odpovedí („Hot Damn“, „Keep Up“), šikovných metafor pre letmosť („Make a dragon want to cancel“, „Give červená farba blues') a polochoreografické tanečné scény, kde päťčlenná posádka skúma územie a zapôsobí na divákov.

  Mars poznamenal NME : '24K Magic' sme napísali, keď bol 'Uptown Funk' #1. Takže ak v tej skladbe počujete rovnakého ducha, tak práve preto. Povedal by som, že to bolo vždy vzadu v mojej mysli, keď sme to robili. Bolo to dostať ma k tomuto rekordu. Je to most.“
 • Bruno Mars priniesol svoj funk V sobotu večer naživo keď túto pieseň predviedol v epizóde 15. októbra 2016. Energické stvárnenie bolo štvrtým vystúpením speváka a skladateľa Havajského pôvodu v show.
 • Mars vás môže rozčuľovať kvôli jeho nádhernému štýlu a nádherným šperkom, ale ako zdôrazňuje v druhom verši, Ježiš je zodpovedný za to, že ho obdaril svojím talentom a bohatstvom, takže nemá zmysel ho za to odsudzovať:

  Aj my sme svieži
  Treba to zvaliť na Ježiša
  #požehnaný
 • Mars a jeho chuligáni žijú dobrý život vo videu, túlajú sa po Sin City a preháňajú sa po chodbách Bellagia s košmi plnými peňazí a doslova ich vyhadzujú do vzduchu. Mars sú také peniaze , ibaže on to vlastne vie.

  V rozhovore s ALE , povedal Damienovi Scottovi: 'Dúfam, že môžem priniesť na stôl tú čistú radosť.'
 • Toto vyhralo nahrávku roka na udeľovaní cien Grammy v roku 2018. Mars vyhral aj pieseň roka za skladbu That's What I Like.


Zaujímavé Články