Beauty And A Beat od Justina Biebera (predstaví Nicki Minaj)

  • Justin sa spojil so švédskym hitmakerom Maxom Martinom s týmto dubstepovým klubovým buchtom. Švéd je jedným z najúspešnejších producentov 21. storočia, ktorý bol zodpovedný za množstvo hitov ako Pink, Britney Spears, Katy Perry a Kelly Clarkson.
  • V piesni Justin spieva text: „Ideme na večierok, ako by bolo dnes 3012.“ V roku 1983 sa Prince nehľadel tak ďaleko dopredu, keď vyhlásil: „Dnes večer idem na párty ako v roku 1999“.
  • Toto je príspevok Nicki Minaj, ktorá odkazuje na Justinovu priateľku Selenu Gomez, keď rapuje: „Drdoly von, weiner, ale musím dávať pozor na Selenu.“
  • Toto je jediná trať Verte kde Justin neprispieval k tvorbe piesní. Autormi piesní sú Max Martin a Nicki Minaj.
  • Justinov manažér Scooter Braun pre MTV News uviedol, že Minaj nebola ich pôvodnou voľbou pre túto pieseň. 'Nicki sa dostávala k ďalšiemu z našich záznamov a potom sme urobili' Beauty and the Beat ', a ona to počula a povedala:' Chcem sa do toho pustiť, 'povedal. 'A vlastne sme na to najskôr položili Ushera, ale potom sme počuli Nickiin verš a povedali sme si:' Do pekla. '
  • Producentom piesne je Anton 'Zedd' Zaslavski, ktorého remix skladby Lady Gaga 'Marry The Night' sa objavil v špeciálnom vydaní. Born This Way album. „Vytvoril som pieseň a nevedel som, komu ju mám dať,“ povedal Zedd pre MTV News. „A Bieber bol vlastne prvý, alebo nás jeho ľudia zasiahli. Počuli pieseň a hovorili: „Prosím, vyskúšajme to.“ A nebol som presvedčený, aby som bol úplne úprimný, “dodal. „Potom to však začalo tým, že bol skoro v štúdiu, čo sa nikdy nestane - ako sa to nikdy nestane. A potom bol už len extrémne rýchly. Pieseň zaklincoval za hodinu a znelo to úžasne. A potom to pre mňa nebola žiadna otázka. Nepotrebujem skúšať niekoho iného, ​​ak viem, že je to správne. “
  • Hudobné video má tému „nezákonne nahraných“ záberov. Na začiatku je vylúčenie zodpovednosti za krádež záberov, odkaz na tweet Justina, ktorý tvrdí, že mu niekto zobral notebook a fotoaparát, čo sa ukázalo ako prepracovaný virálny trik. Samotný klip sa väčšinou odohráva v bazéne v Raging Waters v San Dimas v Kalifornii.
  • Video si za prvých 24 hodín, čo bolo online, získalo obrovské 10,6 milióna zhliadnutí. Justin tým prekonal predchádzajúci rekord VEVO, ktorý držala skupina One Direction „Live While We ́re Young“, ktorá si za prvý deň vyžiadala 8,24 milióna zhliadnutí.

    Justinov rekord pokoril kórejský hudobník PSY v apríli 2013, keď video k jeho singlu „Gentleman“ zaznamenalo počas prvých 24 hodín 22,5 zhliadnutí.

Zaujímavé Články