Ešte raz, aký je môj vek? žmurknutím-182

 • Toto bolo inšpirované basovým hráčom Markom Hoppusom, ktorému často hovorili (väčšinou ženy), že je nezrelý. Na konci piesne je význam jasný: Je to v poriadku, nemalo by vám byť jedno, čo si o vás ľudia myslia.
  garbiar - Bakersfield, CA


 • Pôvodný názov bol „Peter Pan Complex“, ale ich nahrávacia spoločnosť (MCA) to počas výroby zmenila, pretože si mysleli, že obecenstvo nebude rozumieť („Peter Pan Complex“ opisuje niekoho, kto nechce vyrásť). Kapela nebola s týmto rozhodnutím spokojná.
  Chuck - South Berwick, ME
 • Na videu sú členovia kapely nahí a spôsobujú všetky druhy neplechy. Vo videu sa objavuje aj dospelá filmová hviezda Janine Lindemulder, ktorá si získala veľkú pozornosť. Mark Hoppus na otázku o nahote v klipe odpovedal: „Scéna s výstrelmi do zadku, keď sme bežali po ulici, boli vlastne jediné skutočné nahé scény. Väčšinu scén sme nosili Speedos vo farbe pokožky a keď sme behali, uvedomil som si, aké neatraktívne sú mužské genitálie. Všetko visiace a podobne. Nemyslel som si, že by som sa mohol ľahko hanbiť, ale skutočne som bol. '

  Aj keď bola nahota v celom videu komediálnym spôsobom skrytá, na konci videa je necenzurovaná.


 • Kapela Marka Hoppusa +44 niekedy túto pieseň zastrešovala, keď boli na turné.
  Gabe - Borger, TX
 • Janine Lindemulder sa tiež objavuje na Klystír štátu obal albumu v uniforme sestry. Odkedy sa pornoherečka spojila s Blink-182 a vytvorila predlohu videa a albumu, vedie pestrý život. Začiatkom roku 2000 bol Lindemulder ženatý so zakladateľom West Coast Choppers Jessem Jamesom, než sa oženil so Sandrou Bullock. Ich manželstvo sa však skončilo po zatknutí Lindemuldera za útok na Jamesa. V roku 2008 bola znova zatknutá za obvinenie z daňových únikov a odsúdená na šesť mesiacov vo federálnom väzení. V roku 2011 sa Lindemulder opäť ocitla v problémoch so zákonom po odoslaní výhražných e -mailov a hlasových správ svojmu bývalému manželovi.
 • Blink-182 acolytes Simple Plan boli touto piesňou výrazne ovplyvnené, rovnako ako mnoho pop-punkových kapiel 20. storočia. Ich spevák Pierre Bouvier hovorí „Aký je môj vek znova“ a „ Košík “sú ​​určujúce piesne tohto žánru. „Tieto dve piesne vydláždili cestu skupinám ako Simple Plan a Good Charlotte a New Found Glory a všetkým tým, ktoré prišli neskôr, ako napríklad Yellowcard,“ povedal pre Songfacts. „Myslím si, že týmto dvom piesňam vďačíme za obrovský vďačnosť - práve tie skutočne spevnili žáner pop -punku a vytvorili pre nás celú scénu.“


 • Úvodný riff bol inšpirovaný basovým úvodom k piesni Green Day z roku 1995 „J.A.R. (Jason Andrew Relva). “ Hoppus vysvetlil svojmu frontmanovi skupiny Less Than Jake Chrisovi Demakesovi Chris Demakes Podcast pokúšal sa to hrať na svojej gitare, ale pokazil postup a zahral to nesprávne. Myslel si však, že konečný výsledok je „celkom cool“ a stal sa základom pre začiatok tejto trate.


Zaujímavé Články