Rap Devil od Machine Gun Kelly

 • Táto pieseň je reakciou Machine Gun Kelly na to, že ho Eminem odmietol Kamikaze skladba „Nie je to podobné“. Ich hovädzie mäso pochádza z roku 2012, keď MGK tweetovala, že Emova dcéra je „horúca“.


 • Pieseň má názov podľa skladby Eminema Boh rapu . ' Výrobca hitov „Bad Things“ sa považuje za protivníka Slim Shadyho, ako rapového diabla Emovho rapového Boha.
 • MGK priamo oslovuje Eminema v zbore, uznáva jeho úspech a pýta sa, prečo vidí potrebu ho rozptýliť. Hovorí, že majú veľa spoločného, ​​obaja sú to bieli rapperi zo Stredozápadu, ktorí sú slobodní otcovia a dcéry.

  Je mi zle z nich teplákov a z nich hnusných klobúkov, povedzme si o tom
  Je mi zle z toho, že si bohatý a ty si stále naštvaný, poďme o tom hovoriť
  Obaja sme slobodní otcovia zo stredozápadu, môžeme o tom hovoriť
  Alebo sa môžeme dostať do rokliny, zväčším ti telo


  Eminem bol vychovaný v St. Joseph, Missouri a Detroit, Michigan, zatiaľ čo Machine Gun Kelly bol vychovaný v Clevelande, Ohio. MGK má jednu dcéru Casie Bakerovú, zatiaľ čo Emovou biologickou dcérou je Hailie Jade Scott.


 • Na inom mieste filmu „Rap Devil“ ide Machine Gun Kelly tvrdo dolu, čo naznačuje, že Eminem prišiel s traťou iba preto, že je „triezvy a nudný“, pričom zároveň vyjadril prekvapenie, že mu trvalo šesť rokov, kým sa odvolal na komentáre, ktoré urobil v roku 2012. MGK pokračuje vysvetlil, že išiel za rapovým veteránom a postavil sa „nielen za seba, ale za svoju generáciu“.

  'Robím to isté, čo si robil vo svojej dobe,' tweetovala Kelly. „Život je na mojej strane stále skutočný a ja som si musel od grindu vziať čas na obranu pred niekým, koho som nazval idolom. Láska, Rap Devil (sic). '
 • Eminem odmietol svoju odpoveď s názvom „ Killshot ,' o týždeň neskôr. V tej robí niekoľko narážok na meno MGK.


 • Guľomet Kelly prišiel s prvými tromi veršami opitý v šatni počas noci von. Keď hovoríme o Každodenný boj podcast, MGK pripomenul, že ich napísal po tom, ako si vypočul Emovu 'Kamikaze'. 'Išli sme do šatne na mieste, kde sme boli, a ja som to urobil na mieste po tom, čo to bolo prepustené, za pár hodín, kámo,' povedala Kelly. „V noci som bol s Odellom [Beckhamom ml., Cleveland Browns], oslavoval som zmluvu na 100 miliónov dolárov. Stále som bol len opitý. “

  Keď Kelly napísala tri verše, potom ich Facetimedovala do YBN Cordae. Potom, čo mu rapper povedal, že naozaj potrebuje „odísť“ na Eminema, MGK napísal štvrtý verš.


Zaujímavé Články