Rap Devil od Machine Gun Kelly

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Táto pieseň je reakciou Machine Gun Kelly na to, že ho Eminem odmietol Kamikaze skladba „Nie je to podobné“. Ich hovädzie mäso pochádza z roku 2012, keď MGK tweetovala, že Emova dcéra je „horúca“.


 • Pieseň má názov podľa skladby Eminema Boh rapu . ' Výrobca hitov „Bad Things“ sa považuje za protivníka Slim Shadyho, ako rapového diabla Emovho rapového Boha.


 • MGK priamo oslovuje Eminema v zbore, uznáva jeho úspech a pýta sa, prečo vidí potrebu ho rozptýliť. Hovorí, že majú veľa spoločného, ​​obaja sú to bieli rapperi zo Stredozápadu, ktorí sú slobodní otcovia a dcéry.

  Je mi zle z nich teplákov a z nich hnusných klobúkov, povedzme si o tom
  Je mi zle z toho, že si bohatý a ty si stále naštvaný, poďme o tom hovoriť
  Obaja sme slobodní otcovia zo stredozápadu, môžeme o tom hovoriť
  Alebo sa môžeme dostať do rokliny, zväčším ti telo


  Eminem bol vychovaný v St. Joseph, Missouri a Detroit, Michigan, zatiaľ čo Machine Gun Kelly bol vychovaný v Clevelande, Ohio. MGK má jednu dcéru Casie Bakerovú, zatiaľ čo Emovou biologickou dcérou je Hailie Jade Scott.


 • Na inom mieste filmu „Rap Devil“ ide Machine Gun Kelly tvrdo dolu, čo naznačuje, že Eminem prišiel s traťou iba preto, že je „triezvy a nudný“, pričom zároveň vyjadril prekvapenie, že mu trvalo šesť rokov, kým sa odvolal na komentáre, ktoré urobil v roku 2012. MGK pokračuje vysvetlil, že išiel za rapovým veteránom a postavil sa „nielen za seba, ale za svoju generáciu“.

  'Robím to isté, čo si robil vo svojej dobe,' tweetovala Kelly. „Život je na mojej strane stále skutočný a ja som si musel od grindu vziať čas na obranu pred niekým, koho som nazval idolom. Láska, Rap Devil (sic). '
 • Eminem odmietol svoju odpoveď s názvom „ Killshot ,' o týždeň neskôr. V tej robí niekoľko narážok na meno MGK.


 • Guľomet Kelly prišiel s prvými tromi veršami opitý v šatni počas noci von. Keď hovoríme o Každodenný boj podcast, MGK pripomenul, že ich napísal po tom, ako si vypočul Emovu 'Kamikaze'. 'Išli sme do šatne na mieste, kde sme boli, a ja som to urobil na mieste po tom, čo to bolo prepustené, za pár hodín, kámo,' povedala Kelly. „V noci som bol s Odellom [Beckhamom ml., Cleveland Browns], oslavoval som zmluvu na 100 miliónov dolárov. Stále som bol len opitý. “

  Keď Kelly napísala tri verše, potom ich Facetimedovala do YBN Cordae. Potom, čo mu rapper povedal, že naozaj potrebuje „odísť“ na Eminema, MGK napísal štvrtý verš.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: