Pištoľ na zajatie od Carcassa

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Na omráčenie hospodárskych zvierat pred ich zabitím sa používa pištoľ na zajatie. V našom rozhovore s hlavným spevákom Carcassom Jeffom Walkerom vysvetlil, že hudba bola napísaná ako prvá a napísal text, ktorý ju dopĺňa. Povedal Walker: „Táto pieseň bola pre mňa krátka, priamo k veci, mala veľký vplyv, len mi to pripomínalo pištoľ zo zajatia zo bitúnku.“


  • Carcass je vplyvná britská metalová skupina, ktorá vydala svoj prvý album v roku 1988 a potom sa rozpadla po albume 1996 Labutia pieseň . Chirurgická oceľ bolo ich prvým vydaním od opätovného vytvorenia skupiny. Spolu s vedúcim spevákom/basgitaristom Jeffom Walkerom sa na albume objavuje pôvodný gitarista Bill Steer spolu s novým bubeníkom Danom Wildingom.

    Walker: „Bill a Dan v zásade postavili trať. Keby som to mal po svojom, trochu by som to zamiešal, pretože je to celkom lineárna pieseň: verš/refrén/verš/refrén/prestávka. Veľmi jednoduchá pieseň. V niektorých ohľadoch to vlastne znie ako zmiešanie staršej piesne, ktorú sme nazvali „Nástroje obchodu“.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: