Hammer To Fall od kráľovnej

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Gitarista skupiny Queen Brian May napísal túto pieseň a ľudia v tábore Queen často špekulujú, že napísal ťažké rockery, ako sú tieto, a text „Tear It Up“ v reakcii na to, že skupina experimentuje so syntetizátormi viac na skladbách typu „ Chcem sa vymaniť “, kde bol predovšetkým nútený ustúpiť a mať radšej syntetické sólo ako gitarové sólo. Možno vo frustrácii napísal také jednoduché rockové piesne ako „Hammer To Fall“.


  • Je ľahké predpokladať, že pieseň je čisto o konci sveta a stupňujúcej sa studenej vojne (pričom „kladivo“ v názve odkazuje na kosák znaku ZSSR a odkazy na „v tieni hubového oblaku“ “), ale v skutočnosti je pieseň viac o živote a smrti všeobecne a o tom, ako sa k nám všetkým dostáva a nediskriminuje („ bohatí alebo chudobní alebo známi, pretože vaša pravda je rovnaká “,„ príde vám nám všetkým, teraz je čas, aby Kladivo padlo ').

    Brian May potvrdil význam na svojom webe v roku 2004, keď poznamenal: „Zostávajúce kladivo je iba symbolom smrtky, ktorá robí svoju prácu!“


  • Táto pieseň, veľmi energická rockerka, sa rýchlo stala obľúbeným fanúšikom naživo a zaradila sa do zostavy skupiny po boku podobných piesní ako „Tear It Up“, „Seven Seas of Rhye“, „Fat Bottomed Girls“ a „Tie Your Mother Down“. Vystupoval prominentne na Tvorba a Mágia tour, a bola treťou skladbou v ich šesťpísňovom zozname skladieb na programe Live Aid v roku 1985. Vrcholom mnohých vystúpení skupiny Queen's Live Aid je Freddie Mercury, ktorý sa v polovici druhého verša prerušil a urobil improvizovaný balet s kameramanom BBC.

    Pieseň sa objavila aj v mnohých sólových sadách Briana Maya v 90. rokoch, čím sa viac priblížila k jeho roku 1993 Žite v Brixton Academy album a výrazne sa vrátil počas turné skupiny Queen+Paul Rodgers, pričom silné rockové vokály zodpovedali Rodgersovmu bluesovému štýlu. Na Návrat šampiónov turné v roku 2005, prvé 2/3s piesne boli prevedené v bluesovom baladickom štýle, pričom May sa vracia do pôvodného rockového usporiadania tesne pred mostom „Rich or chudobný alebo slávny ...“.


  • Toto sa hrá v sezóne 2 Podivné veci epizóda „Špión“, keď sú Steve a Dustin na ceste zachytiť Dustinovho neobvyklého domáceho maznáčika.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: