Hypnotizujte systémom System Of A Down

 • Táto pieseň je o tom, ako vlády manipulujú s ľuďmi a v podstate ich hypnotizujú, aby uverili tomu, čo hovoria, pomocou televízie, ktorá upokojuje masy a drží ich v línii. Vládny útlak a spoluvina médií sú bežnými témami diela System Of A Down.
 • Táto opakovaná pasáž znamená presne to, čo sa v nej píše: Systemový gitarista Daron Malakian sedel vo svojom aute a čakal na svoju priateľku, keď ju napísal.

  Len sedím
  V mojom aute a
  Čakanie na moje dievča
 • Daron Malakian a spevák Serj Tankian sú autormi tejto piesne a vydávajú sa za vokálmi. Malakian produkoval trať s Rickom Rubinom, ktorý bol tiež ich šéfom labelu.
 • Basgitarista System Of A Down Shavo Odijien natočil video k tejto piesni, v ktorom je kapela naživo predvádzaná so zábermi na helikoptéru zhodiacou nejaký druh látky, o ktorej môžeme predpokladať, že je prostriedkom ovládajúcim myseľ na potlačenie davu.

  Odijien začal režírovať videá pre skupinu, keď sa spojil s Marcosom Siegom na filme „Toxicita“; 'Hypnotize' je prvá, ktorú urobil sám.
 • Text: „Prečo sa neopýtate detí na námestí Tiennamen? Bola móda dôvodom, prečo tam boli? ' komentovať masaker v roku 1989 na námestí Tiennamen, kam čínska vláda vyslala armádu, aby zabila protestujúcich vysokoškolákov.
  Ryan - Ottawa, Kanada
 • Toto bola titulná skladba a singel z piateho albumu System Of A Down, Hypnotizovať , ktorý vyšiel v novembri 2005, iba šesť mesiacov po predchádzajúcom albume, Mezmerizovať . Albumy boli nahraté spoločne, ale vydané oddelene; obaja debutovali na 1. mieste v Amerike. Pieseň „Hypnotize“ odkazuje na predchádzajúci album v týchto riadkoch:

  Očarený jednoduchými ľuďmi
  Propaganda nás necháva zaslepených
 • Spolu s piesňou „Aerials“ je to jedna z dvoch skladieb SOAD, ktoré sa v hitparáde Alternative dostali na prvé miesto v rebríčku najpopulárnejších albumov 21. januára 2006.

Zaujímavé Články