I'm the One od DJ Khaleda (predstavitelia Justin Bieber a Chance the Rapper a Lil Wayne)

 • V tejto piesni sa predstavia Chance the Rapper, Justin Bieber, Quavo a Lil Wayne, ktorí sa všetky chvália dámami vo svojom živote, že sú pre nich „jediné“. Biebs zvláda povinnosti pri háčiku, kde povie svojmu dievčaťu, že je „ten pravý“, a potom sa k nim pridajú Quavo, Chance a Wayne s vlastnými veršami.


 • Toto bolo prvýkrát, čo Khaled spolupracoval s Justinom Bieberom. Hip-hopový konektor povedal: „Poviem vám niečo. Vždy som chcel pracovať s Justinom Bieberom. Justin Bieber je v prvom rade môj priateľ, veľmi dobrý človek a je veľmi veľký, je super, je megahviezdou. Povedal som si 'Nebudem žiadať Justina Biebera, aby so mnou urobil záznam, kým nebudem mať pocit, že som v určitom bode svojej kariéry.' Nehrám sa, pretože viete, že odpoveď si myslím, že bude pravdepodobne „nie“, ale nie neúctivo - pretože naozaj nerobí rysy. Tak som čakal, kým sa dostanem tam, kde som teraz.

  Povedal som: „Bieber, mám tento sen, ktorý ti chcem hrať. Cítim, že sme v tom dobrí.“ A bol ako „Človeče, nechaj ma to počuť“. Hral som na telefóne a on ho miloval. Vieš, že vypadol. '
 • Pieseň produkoval Khaled s Nicom Nacom, ktorý spolupracoval aj s umelcami ako Chris Brown ('Loyal') a Pia Mia ('Do It Again').


 • Pieseň debutovala na 1. mieste v rebríčku Hot 100. Aj keď Justin Bieber, Quavo a Lil Wayne predtým dosiahli vrchol rebríčka, bol to prvý singel, ktorý sa dostal na prvé miesto hitparád Chance the Rapper a DJ Khaleda.
 • Justin Bieber predtým vstúpil na vrchol Hot 100 s ' Čo tým myslíte? . ' To znamenalo, že sa stal prvým mužským umelcom, ktorý dvakrát debutoval na 1. mieste v zozname. (Urobili to aj Britney Spears a Mariah Carey).


 • Justin Bieber a DJ Khaled sú dlhoroční priatelia a potom, čo floridský producent počul k tejto melódii nástroj od beatmakera Nica Nac, vedel, že chce ako hosťujúceho speváka kanadskú popovú hviezdu. Začiatkom januára 2017 mu zavolal a Bieber ho pozval k sebe. 'Zavesil som, skočil do Rolls a priniesol PA, aby som sa uistil, že som to uviedol správne,' povedal Khaled. Billboard časopis.

  Dvojica počúvala trať v Bieberovom kamióne a kanadskej hviezde sa páčilo, čo počul. Trvalo však na tom, aby Khalid odohral zápas v pozemnom hokeji a až potom súhlasil, že bude hrať. „Dostal som výprask za pieseň,“ zasmial sa Khaled.
 • Quavo zaznamenal svoj verš do piatich minút, keď počul rytmus. Khaled pripomenul Billboard časopis:

  „Zasiahol som Quavo, napríklad“ Jo, mám túto nahrávku, hovorím ti, že bude veľká. Potrebujem ťa. “ Hovorí: „Khaled, čo potrebuješ, mám ťa.“

  Išli sme do štúdia a vlastne sme nahrávali v štúdiu, kde Michael Jackson nahral „Thriller“ ... Takže Quavo a celý Migos to zvládli. Hral som [rytmus] za Quava a povedal: „To je šialené.“ Mužovi to skutočne trvalo päť minút. Päť minút počúval rytmus a potom vošiel do kabíny a len vyradil verš. “
 • Toto ocenenie získalo najlepšiu pieseň (rap/hip-hop) v rámci udeľovania cien American Music Awards 2017.


Zaujímavé Články