One Kiss od Calvina Harrisa (predstavenie Dua Lipa)

  • Táto uptempo skladba uvádza, že Calvin Harris vzdáva poctu houseovej hudbe v 90. rokoch. Pieseň ponúka zvodné vokály o sile bozku od Dua Lipa. Harris je fanúšičkou britsko-albánskej speváčky od vydania albumu „Be The One“ v roku 2015. „Chcem opäť robiť tanečnú hudbu, vyzeralo to ako dobrá príležitosť urobiť s ňou doma znejúcu nahrávku,“ povedal povedal v rozhovore pre Zane Lowe.


  • Dua Lipa nie je neznámou pre úspešnú spoluprácu, pretože zaznamenala 20 najlepších britských hitov na ' Strach byť osamelý 's Martinom Garrixom a' No Lie 'od Seana Paula.
  • Atmosféru vracajúceho sa domu piesne dopĺňa lyric video, ktoré obsahuje zábery dvoch párov vo VHS kvalite, ktoré sa hrajú vo vintage televízii vo vonkajšom prostredí.


  • Pieseň bola doslova domáca. Harris si na svoje nahrávacie stretnutie s Duou Lipou spomenul: „Bolo to krásne. Prichádza okolo domu ... Jedno z mála sedení, kde doslova, myslím v dnešnej dobe s vokálmi a všetkým, čo mám rád, keď má inžiniera, môže ho nahrať a rozsekať, pretože je to pre mňa najťažšia časť práce, ale tentoraz som to všetko urobil sám. Bolo to pekné, mali sme malú šálku čaju. Krásne. '
  • „One Kiss“ sa v druhom týždni britského rebríčka jednotlivcov vyšplhal z č. 3 na č. 1, čím sa Calvin Harris stal deviatym najlepším britským víťazom v rebríčku. Pre Dua Lipa to bola jej druhá návšteva summitu po úspešnom hite „Nové pravidlá“ v roku 2017.


  • Povedala Dua Lipa Billboard obdivuje spôsob, akým sa Calvin Harris vždy snaží rozvíjať svoj zvuk. „Čo [Harris] robí,“ povedala, „[je to], on sa len baví na všetkom, čo robí, a nič v skutočnosti nevyzerá ako niečo, čo ste už počuli. Myslím si, že s ním a zo všetkých jeho predchádzajúcich piesní je, že všetko sa neustále vyvíja a že by ste sa nikdy nemali báť zmeniť to. “
  • Spolupráca Dua Lipa a Calvina Harrisa bola nápadom škótskeho DJa. „Calvin ma skutočne oslovil a povedal mi:„ Ach, prídeš v blízkej dobe do L.A.? Mali by sme spolu pracovať v štúdiu, “pripomenul Dua Rádio ABC . „A bol som rád,“ ​​to by sa mi veľmi páčilo. Cestujem a v tieto dni budem v LA. “ A ja som išiel dole do štúdia a to sme urobili. '
  • Dua Lipa to predviedla na udeľovaní cien Grammy v roku 2019 so svätým Vincentom; pár tiež absolvoval Vincentovu „Masedukáciu“. Lipa na ceremoniáli získal ocenenie Najlepší nový umelec.
  • Vďaka tomu sa stal najlepším singlom BRIT Awards 2019. Harris bol pri slávnostnom ceremoniáli vyhlásený aj za britského producenta roka.


Zaujímavé Články