Scared To Be Lonely od Martina Garrixa (predstavenie Dua Lipa)

 • Martin Garrix naverboval speváčku narodenú v Londýne Dua Lipa, aby poskytla vokály pre tohto klubového bangera o vzťahu, kde sa skončila fáza medových týždňov.

  Sú to len naše telá? Strácame myseľ obaja?
  Je to jediný dôvod, prečo ma dnes večer držíš
  Pretože sa bojíme byť osamelí?


  Zdá sa, že vzťah sa rozpadá a Dua Lipa uvažuje, či pár zostane iba spolu, pretože sa bojí byť sami.
 • Pieseň vyšla ako pokračovanie Garrixovej hymny Pop-EDM „In The Name Of Love“. Obe piesne zdieľajú rovnakú budúcu basovú kulisu a ženské vokály.

  'Je to ako pokračovanie,' povedal Garrix Idolator zo spolupráce v decembri 2016. „Toľko som bol v štúdiu. Máme toľko rôznych možností, o ktorých uvažujeme. Mali sme stretnutie A&R s mojím vydavateľstvom a ako potenciálne pokračovanie mám sedem nových piesní. Potom z toho bola úplne nová myšlienka, ktorá bude tou pravou. Pripadá mi to ako pokračovanie, pretože mi to dáva rovnaký euforický pocit, ale tento má ešte hlbší text a má viac emócií, čo si skutočne myslím, že je v piesni dôležité. '
 • Garrix je spoluautorom piesne s holandským hudobným skladateľom a producentom Surinamom Giorgiom Tuinfortom, medzi ktorého ďalšie zásluhy patrí napríklad skladba Gwen Stefani „The Sweet Escape“, Nelly „Body On Me“ a Ariana Grande. Jeden posledný krát . '
 • Martin Garrix pieseň prvýkrát debutoval 1. januára 2017 počas svojho vystúpenia na festivale AVA v Mjanmarsku na Nový rok.
 • Oficiálne hudobné video režíroval a napísal Blake Claridge, ktorý je známy predovšetkým vďaka svojej práci s The Subways vrátane klipov k piesňam „Na to, aby sme sa dobre potrebovali, nepotrebujeme peniaze“ a „Je to večierok“. Vizuál bol natočený v Škótsku a ponúka parné sprchové scény prerušené zábermi osamelých odcudzených milencov.

Zaujímavé Články