Walk Me Home od Pink

  • Pink pochodujúce bubny spieva o spojení s milovanou osobou, aby v týchto temných časoch našla solidaritu a mier. Povedal spevák Týždenník zábavy ako sa na albume objavila jej melancholická stránka v dôsledku horkosti sveta, ktorá z nej niekedy dostala to najlepšie: „Je tu toľko škaredosti a toľko hašterenia a toľko viny a takého napätia. Som človek, ktorý sa angažuje vo svete. Cestujem po celom svete. Neustále som okolo veľa ľudí. Som na turné. Som matka. Mám deti. Myslím na všetky tieto veci. Som tá najhlúpejšia matka, s ktorou sa v živote stretneš. Smejem sa viac ako ktokoľvek iný, koho poznám, pretože rád zo všetkého vycikám. Ale mám aj túto kontemplatívnu, vážnu stránku a viem, že sme teraz všetci trochu nervózni. Nemôžete si pomôcť, ale cítite to. Ale vždy je tu humor a vždy sa tancuje. Sú to piesne, ktoré sú katalyzátorom toho, aby sme sa všetci stretli, aby sme mali skupinovú terapiu a vyháňali tých démonov. '


  • Pink napísala dupajúcu hymnickú popovú pieseň:

    Nate Ruess, ktorá je vedúcou speváčkou zábavy indie-popovej skupiny. Predtým duetoval s Pink na jej hite z roku 2012 „Just Give Me A Reason“.

    Newyorský hudobník Scott Harris, ktorý je známy predovšetkým vďaka spolupráci so Shawnom Mendesom. Na kanadskom debutovom albume je spoluautorom 10 piesní Ručne písané a ďalších 10 skladieb na Mendesovom druhom LP Osvetliť vrátane singla roka Juno „Nič ma nedrží“. Harris prispel k vzniku trinástich skladieb na treťom rovnomennom disku Mendesa, vrátane prvého singla. V mojej krvi . '
  • Pink debutovala v piesni, ktorá šľapala po nohách, na udeľovaní cien BRIT Awards 2019 20. februára 2019, kde bola ocenená cenou za mimoriadny prínos pre hudbu.


  • Videoklip k piesni natočil Najväčší šoumen režisér Michael Gracey. Pink má vzťah k muzikálu, pre ktorý pokryla pieseň „A Million Dreams“ Najväčší showman: Znovu predstavený soundtrack. Magický vizuál sa otvára tým, že Pink kráča uprostred davu ľudí po rušnej mestskej ulici, keď zrazu ľudia zmiznú a doprava zamrzne. Speváčka v splývavých červených šatách využíva samotu a tancuje v uliciach osvetlených neónmi, pričom jej partnermi sú len tiene.
  • Bolí 2B Človek Piaty ôsmy štúdiový album je jej tretím po sebe nasledujúcim albumom číslo 1 v USA Pravda o láske a Krásna trauma .
  • Pink napísala a nahrala väčšinu albumu počas svojho svetového turné Beautiful Trauma. Myslela si, že zhromažďuje materiál pre EP, ale zmenilo sa to na plnohodnotný album. „Zišlo sa to bez toho, aby som vedel, že robím album,“ vysvetlila.
Zaujímavé Články