Vstaňte do Androvho dňa

Zistite Svoj Počet Anjela

  • V tejto motivačnej piesni Audra Day spieva o každodennom vstávaní, aby sme naďalej pracovali na prekážkach. Naše výzvy sa niekedy zdajú byť neprekonateľné, ale ak budeme bojovať každý deň, nakoniec ich prekonáme.

    Deň povedal Čas o písaní piesne : „Moja hudba a môj osobný život vtedy stagnovali a môjmu priateľovi diagnostikovali rakovinu. „Vstaň“ sa začalo akousi modlitbou - premýšľal som o tom, čo som potreboval počuť, aby som sa mohol postaviť na nohy. Väčšina piesne vyšla v prvej voľnej nahrávke. Úprimne povedané, sú tam riadky, za ktorých by som bežne našiel klišé. Ale niekedy je dobré klišé presne to, čo vo chvíli beznádeje potrebujete. '


  • Day napísal túto pieseň s Jennifer Decilveo, ktorá skladbu tiež produkovala. Decilveo tiež napísal a produkoval pre Anne-Marie, Bat for Lashes a Hinds.


  • Video režíroval M. Night Shyamalan z Šiesty zmysel sláva. V tom vidíme mladý pár v posteli a neskôr sa dozvedáme, že ten chlap je paralyzovaný. Musí sa o neho starať každý deň, ale podarí sa mu ho vziať na rande do príjemnej reštaurácie. Herečkou je Bisserat Tseggai; toho chlapa hrá Gregory Mozgala, ktorý má detskú mozgovú obrnu.


  • V roku 2017 sa „Rise Up“ chopila hnutia Black Lives Matter matter, ktorému jej Day ponúkol plnú podporu.
  • Kryt od hviezdy TikTok Christiana Sheltona bol použitý v a Reklama Super Bowl 2021 pre Indeed s názvom „The Rising“.


  • V máji 2016 Day uzatvorila zmluvu s McDonald's a Coca-Colou. Vďaka partnerstvu sa jej obraz a texty piesne „Rise Up“ objavili na 40 miliónoch šálok Coca-Coly vo vybraných McDonald's v USA. Kupujúci výlučne navrhnutých pohárov sa mohli zapojiť do losovania, ktoré im umožnilo vidieť Day predvádzať na hudobnom festivale Essence nasledujúci mesiac.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: