Swalla od Jasona Derula (predstavenie Ty Dolla $ ign a Nicki Minaj)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Tento karibský klubový banger bol vydaný ako prvý singel pre štvrtý štúdiový album Jasona Derula 24. februára 2017. Derulo prvýkrát dráždil skladbu v príspevku na Instagrame v auguste 2016.


 • Derulo je v klube a vidí partiu dám, ktoré chce ochutnať.

  Ste tu všetky dievčatá, ak máte pocit smädu
  Neváhaj sa napiť, pretože vieš, čo obsluhujem, ooh


  „Swalla“ je slangovo „lastovička“.


 • Jedno konkrétne dievča upútalo pozornosť DeRula cvičením „Shimmy“ - tanca, ktorý zahŕňa sexuálne trasenie tela.

  Shimmy shimmy yay, shimmy yay, shimmy ya
  Swalla-la-la


  Texty sú interpoláciou piesne zosnulého Wu-Tang Clan Ol 'Dirty Bastarda' Shimmy Shimmy Ya ', ktorá sa objavila na jeho albume z roku 1995 Návrat do 36 komôr: Špinavá verzia . Dvaja spoluautori tejto piesne, ODB a Wu-Tang's RZA, sú tiež zapísaní do seriálu „Swalla“.


 • Pieseň obsahuje aj horúci verš od Nicki Minaj a niektoré podivné rýmy od Ty Dolla $ ign. DeRulo prvýkrát spolupracoval s kráľovnou Barbzovou v roku 2010 na remixe jeho singla „In My Head“.
 • Hovoriť s Billboard časopis Derulo povedal, že Nicki a Ty Dolla sa k „Swalle“ perfektne hodili. Je to taký druh, ktorý dáva zmysel, “vysvetlil. „Nikdy neverím na vynútenie spolupráce. Viete, ja som fanúšikom oboch a myslel som si, že sa na trať perfektne hodia. Je to jedna z tých, ktoré vás povzbudia a urobia svoju vec. Mám pocit, že to bude znieť v rádiu. Nič také neznie. '


 • Producent Ricky Reed dodal beat s karibskou príchuťou. Reed tiež produkoval Derulov predchádzajúci úspešný singel „Talk Dirty“ a „Wiggle“.
 • Fanúšikovia špekulovali, že Nicki Minaj počas svojho verša hádzala niekoľko lyrických úderov na svojho rapového rivala Remyho Ma.

  Dal som týmto sučkám dva roky, teraz ste načase
  Požehnaj jej srdce, hádže výstrely, ale každá čiara je nanič


  Nicki Minaj a Remy Ma si od roku 2007 navzájom posielajú podprahové popichnutia, ale veci sa stupňovali na novú úroveň, keď 24. februára 2017 vyšla skladba „Make Love“ od Gucciho Maneho, teda v ten istý deň, kedy Derulo upustil skladbu „Swalla“. Počas Minajovho verša na tému „Make Love“ sa vysmievala nemenovanej hip-hopovej súperke, pretože sa nazývala „kráľovnou rapu“.

  Ma bola taká presvedčená, že urážky oboch piesní boli pre ňu určené, a tak šla priamo do štúdia nahrať diss track „SHETHER“, kde strávila celú pieseň zničením Minaja.

  Avšak Jason Derulo povedal Ľudia v marci 2017, že si nemyslí, že by rýmy kráľovnej Barbzy v piesni boli určené pre niekoho konkrétneho, najmä preto, že dokončili melódiu niekoľko mesiacov pred zahriatím hovädzieho mäsa medzi dvoma ženskými MC. 'Viete čo, ani som nevedel, že je to hovädzie mäso, aby som bol úprimný,' povedal. 'Nikto v vydavateľstve nevedel, že niekoho v piesni alebo v niečom takom zneužívala.'

  „Stále neviem, že je to voči niekomu nesúhlas,“ dodal Derulo, „to sa skutočne stalo už dávno, človeče. Myslím, že sa to celé spojilo a pieseň bola hotová, to bolo pravdepodobne pred piatimi mesiacmi. '
 • Povedal to spoluautor scenára Lunchmoney Lewis Génius príbeh piesne:

  'Jason mal nejaké predstavy o produkčnom štýle.' Chcel niečo málo karibské, trochu zábavné, niečo ako kultivovaná produkcia. Ricky dal dohromady nejaké bubnové veci a Jason vošiel a začali sme hádzať slovo Swalla. Potom som bol ako „Swa-la-la-la“. Len sme sa bavili. Bol to zábavný deň a my sme sa len smiali. Piesne sú lepšie, keď sa všetci len bavia. Do niečoho sme sa vysmiali myšlienke.

  Odkaz na ODB („Shimmy Shimmy Ya“) vznikol, pretože mám hip-hopové pozadie a Jason a Ricky milujú hip-hop. Všetci sme súhlasili, keď sme začali hádzať „Shimmy shimmy yay, shimmy yay, shimmy ya“. Je to dobrá slovná hračka. Zakričte na ODB! “

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: