When You Love Someone od Jamesa TW

Zistite Svoj Počet Anjela

  • James Taylor-Watts je britský spevák a skladateľ, ktorý nahráva pod menom James TW. Šampiónom sa stal Shawn Mendes potom, čo Kanaďan narazil na videá svojich piesní, ktoré zverejnil na YouTube. Spoločnosť Taylor-Watts bola podpísaná spoločnosťou Island Records v roku 2015 potom, čo ho Mendes odporučil svojej nahrávacej spoločnosti.


  • Taylor-Watts napísala túto pieseň pre svojho mladého bubeníka, aby mu pomohla prekonať ťažké časy. Na Geniusa si spomenul:

    „Pieseň bola napísaná o chlapcovi, ktorého som pred niekoľkými rokmi učil na bicie, aby som si zarobil trochu vreckového, keď som chodil do školy. Tento jeden chlapec, mal vtedy 11 rokov, som zistil, že sa jeho rodičia rozvádzajú než vedel, že sa to stane, zaujímalo ma, ako mu to jeho rodičia povedia pozitívnym spôsobom a spôsobom, ako to pochopí niekto ako on, kto nevie nič o vzťahoch alebo láske. Chcel som, aby to bola pieseň, ktorú by mohol počúvať, aby sa v danej situácii cítil lepšie.

    Zložité bolo napísať pieseň o niečom, čo veľa ľudí považuje za negatívnu vec, a povedať, že niekedy je to najlepšie. Keď dôjde k rozvodu, môže to byť dobrá vec, pretože to znamená, že dieťa bude z dlhodobého hľadiska v príjemnejšom prostredí. “


  • Taylor-Watts si spomenul na moment v Los Angeles, keď prvýkrát videl, ako text rezonuje s ostatnými.

    „Toto bola prvá pieseň, ktorú som hral v kancelárii hudobného priemyslu a dospelý muž predo mnou plakal - to bol pre mňa úchvatný moment,“ povedal. „Nikdy som nevidel, že by to niektorá z mojich piesní urobila osobe. Páčilo sa mi, že som to od niekoho vytiahol do troch minút. '


  • JTW napísali túto pieseň s americkými spisovateľmi Nolan Sipe a Sam Hollander.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: