Avalanche od Bring Me The Horizon

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Po Bring Me the Horizon 2010-12 Existuje peklo... turné, frontman Oli Sykes bol na tom naozaj zle, čo ho priviedlo k samoliečbe. Ukázalo sa, že základným problémom bola ADHD a táto pieseň je o jeho stave. povedal Sykes Ešte raz! : „Je zvláštne, keď vám lekár povie, že vášmu mozgu niečo chýba – no zároveň to bola úľava, keď som to zistil. Zistenie, že veľká časť mojej závislosti bola samoliečba, bolo obrovským krokom v mojom uzdravení.“

    'Slová 'Otvor ma a povedz mi, čo je vo vnútri' opisuje moju frustráciu zo seba samej a prečo som vždy nahnevaný.'

    Text „Moja hlava nebola napojená na tento svet“ je pravda. Je to myslené na to, aby som sa rozprával s lekárom a snažil sa vysvetliť, ako sa niekedy cítim – preto 'Je to ako lavína''.

    Porucha pozornosti s hyperaktivitou alebo ADHD je stav ovplyvňujúci mozog, ktorý ovplyvňuje to, ako ľudia myslia a konajú. Pacienti s ADHD majú problémy so zameraním a spracovaním informácií. Môžu mať tiež ďalšie problémy pokojne sedieť alebo byť ticho.


  • Lavína je pád masy snehu a ľadu dolu hlbokým svahom. Lavíny vznikajú v dôsledku nestabilného charakteru snehových más v horských oblastiach. Textári ich často používajú ako metaforu na opis niečoho nestabilného (často vzťah alebo niečiu citovú pohodu), čo má pocit, že sa to rúca. Medzi umelcov, ktorí nahrali piesne s názvom po lavíne, patria Matthew Good a Nick Jonas, zatiaľ čo Owl City raz spievali „Strawberry Avalanche“.
  • Povedal Oli Sykes Slnko : „V skutočnosti som až do konca nevedel, že pieseň je o ADHD. Práve som napísal tieto texty a bolo to skoro ako uhol pohľadu na rozhovor s lekárom a na konci som si povedal: 'Viem, o čom teraz spievam.''


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: