Black Beatles od Rae Sremmurda (s Gucci Mane)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Duo Rae Sremmurd sa tu označuje za „čiernych Beatles“ kvôli svojej sláve, bohatstvu a ženám. Chvália sa, že ich popularita sa porovnáva s mimoriadne úspešnou anglickou skupinou a Slim Jxmmi dokonca tvrdí, že je „príbuzný“ jednému z Fab Four, Paulovi McCartneymu.


 • Atlanta rýmovač Gucci Mane vypľuje druhý verš, v ktorom sa chváli svojim životným štýlom rockovej hviezdy. Mane, ktorého nedávno prepustili z väzenia, kde si odsedel čas na základe obvinenia zo streľby zo zbraní, nastúpil na príkaz producenta piesne Mike WiLL Made-It.
 • Toto bol tretí hit Hot 100 Top 40, ktorý pomenoval The Beatles v názve. Ďalšími dvoma boli:

  „We Love You Beatles“ od The Carefrees, nahraté na vrchole Beatlemánie v roku 1964, ktorá vyvrcholila na čísle 39.

  „The Beatles“ Movie Medley ”od The Beatles, kompilácia úryvkov z rôznych piesní Fab Four, ktorá sa v roku 1982 dostala na #12.


 • Video režírovala produkčná spoločnosť Motion Family sídliaca v Atlante a mieša zábery z koncertov Rae Sremmurda a Gucciho Manea, ktoré sa rozbiehajú v zhode so scénami zhýralosti v zákulisí. V jednom momente napodobňujú kultovú ikonu The Beatles Abbey Road obal albumu.
 • Mike WiLL Made-It beat sa začal dávať dohromady, keď sa producent z Atlanty hral s arpeggiátorom v štúdiu a prišiel s niečím, čo znelo ako vo videohre. „Hovoril som si:„ Ako to môžem urobiť tak čudným? “Spomínal Génius . “A práve som s tým súhlasil. Len som to podržal, ako ... Je to arp. '
 • Popularita piesne bola posilnená, keď sa stala sprievodnou skladbou k Mannequin Challenge. Vírusové šialenstvo, v ktorom sa ľudia pri nakrúcaní vydávajú za figuríny, začalo na amerických stredných školách, než prevzali kontrolu nad internetom. „Black Beatles“ používalo ako sprievodnú skladbu na začiatku niekoľko ľudí, ale s Rae Sremmurdom sa začalo silne spájať až vtedy, keď bolo rapové duo predstavili svoju vlastnú verziu na koncerte v Denveri 3. novembra 2016.
 • Nebola to len prvá horúca 100 #1 pre Rae Sremmurda a Gucciho Maneho, bola to tiež debutová top hitparáda pre Mike WiLL Made-It.
 • Bol to Swae Lee, kto prišiel s názvom „Black Beatles“. Slim Jxmmi pripomenul Billboard časopis: „Boli sme freestylingoví a on povedal, že potom sme vošli a zaznamenali sme to.“
 • Slim Jxmmiho verš bol inšpirovaný Beatles '' Denný výletník . '
 • Toto bolo vybrané používateľom Billboard časopis ako ich najlepšia popová pieseň za rok 2016. Povedali:

  „Opojná zmes futuristickej produkcie a retro kultúrnych odkazov, ktorá sa akosi vyvážila, aby znela viac ako súčasnosť ako ktorákoľvek iná pieseň tohto roku, bola skladba„ Black Beatles “dotykom ešte predtým, ako sa vôbec dostala k svojim okamžite ikonickým úvodným radám a práve sa rozbehla. dosiahneme odtiaľto skóre a získame viac sŕdc s každým mémom a odkazom na Fab Four. '


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: