Mama od Jonasa Bluea

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Jonas Blue naverboval austrálskeho speváka Williama Singea, aby predniesol vokály tejto piesne počas jeho charakteristickej tropickej housovej produkcie. Singe prvýkrát získal uznanie ako člen The Collective, austrálskej chlapčenskej skupiny, ktorá vznikla počas štvrtej sezóny X Factor Austrália v roku 2012 skončil na treťom mieste. The Collective následne podpísal zmluvu so Sony Music Australia a na trhu svojej domovskej krajiny zaznamenal určitý úspech. Singe opustil skupinu vo februári 2015, aby sa venoval svojej sólovej kariére a rýchlo si získal obrovskú prítomnosť na sociálnych médiách pred podpisom zmluvy s RCA Records 29. júla 2016.


  • Jonas Blue napísal pieseň so spevákom a skladateľom Roc Nation RØMANS (Naughty Boy's 'Home', Clean Bandit's 'Tears') a Ed Drewett, ktorý je spoluautorom hitov pre skupiny The Wanted (All Time Low, 'Glad You Came' ), One Direction ('Najlepšia pieseň všetkých čias', 'Ukradni moje dievča') a Olly Murs ('Drahý Darlin', 'The One').


  • Singe spieva o noci, kde dúfa, že sa s ním domov vráti láska. Jonas Blue povedal: ''Mama' je pieseň o období tvojho života, keď si mladý a bezstarostný, bez stresu, účtov a problémov a jediné, na čom ti záleží, je baviť sa so svojimi priateľmi každý deň a večer!'


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: