My Boo od Ushera

  • V tomto duete medzi Usherom a Aliciou Keys hrajú pár, ktorý sa rozišiel, ale stále k sebe majú silné city. Usher vysvetľuje, že sa dali dohromady, keď boli veľmi mladí, a teraz, keď je s iným mužom, ho to trhá, ale vždy ju bude považovať za svoje búranie (špeciálne dievča). Keys vysvetľuje, že sa cíti rovnako a že aj keď je v jej živote iný muž, Usher bude vždy jej boo.


  • Táto pieseň priniesla Boo späť po dlhej neprítomnosti. Pojem „bú“ (odvodený z francúzskeho „beau“, čo znamená krásny) sa uchytil v polovici 90. rokov a v roku 1996 sa DJ-a Ghost Town DJ's s jedným hitom dostal na #31 USA s inou piesňou s názvom „ Môj Boo. ' V tom istom roku mal Všemohúci RSO skromný úspech s piesňou „You Could Be My Boo“, ale to bola posledná z piesní skupiny Boo do tejto spolupráce Usher/Alicia Keys.

    Spojenie piesne „My Boo“ z roku 1996 a piesne z roku 2004 je Jermaine Dupri: prvú vydal na svojom vydavateľstve So So Def a produkoval druhú.
  • Jermaine Dupri, Alicia Keys a Usher napísali túto pieseň s Manuelom Sealom a Adonisom Shropshireom. Seal, ktorý často pracoval s Duprim, je spoluautorom Usherovej piesne „You Make Me Wanna“; Shropshireho spoluautormi sú napríklad „A ja“ pre Ciaru a „Posledná šanca“ pre Ginuwine.
Zaujímavé Články