Sexy a I Know It od LMFAO

 • Americké duo Electro Hop LMFAO vydalo túto pieseň na párty, ktorá nadväzuje na „Champagne Showers“. V piesni SkyBlu a Redfoo rapuje o tom, ako dievčatá nedokážu odolať svojmu neortodoxnému štýlu komicky vychvaľujúcim spôsobom podobným piesni Right Said Fred „Som príliš sexy“ pred 20 rokmi.
 • Redfoo poskytol definíciu sexi pre MTV News: „Sexy je dôvera. Je to 'Je mi jedno, čo si ostatní myslia, ale chcem, aby si mysleli, že som zároveň sexy,' vysvetlil. „Je to Catch-22. Chcem byť videný. Sexy je, že chcete pozornosť a musíte mať pohyby. Musíte sa hýbať, či už v spálni [alebo] na tanečnom parkete - presne tak, ako chodíte, ako hovoríte. '
 • Hudobné video bolo natočené koncom augusta 2011 a predvádzajú Redfoo a niektorých z bežných party rockových posádok skupiny LMFAO, ktorí tancujú po meste v Speedose pred niektorými dievčatami. Simon Rex z Čo sa mi na tebe páči , Wilmer Valderrama z Show zo 70. rokov a pornoherec Ron Jeremy majú v klipe portréty.
 • Išlo o druhý singel číslo 1 spoločnosti LMFAO v rebríčku Hot 100, ktorý nasledoval po tomto zápase. Párty rocková hymna . ' Redfoo a SkyBlu sa tak stali prvým duom, ktoré dosiahlo špičkové rebríčky od čias, keď OutKast vládol s Ahoj! “a„ The Way You Move “, koncom roka 2003 a začiatkom roku 2004.
 • Išlo o štvrtý Hot 100 #1 so slovom sexy v názve. Môžete pomenovať predchádzajúce tri? Oni boli:
  1979 „Da Ya Myslíš si, že som sexy? Autor: Rod Stewart.
  1992 „Som príliš sexy“ od Right Said Fred.
  2006 ' SexyBack „Justin Timberlake.
 • Pieseň je piesňou Redfoo o ľuďoch, ktorí veria, že sú atraktívni, aj keď v skutočnosti nie sú. „To bola moja hlavná inšpirácia pre skladbu„ Sexy and I Know It “; ľudia, ktorí si očividne myslia, že sú, ale podľa bežných štandardov nie sú, ako chlpatí starci v Speedo na pláži s obrovským bruchom, slnečnými okuliarmi a cigarou, “povedal Veľký problém . 'Francúzsko skutočne inšpirovalo' Sexy a ja to viem, 'dodal Redfoo so smiechom.

Zaujímavé Články