If U Seek Amy od Britney Spears

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Toto je Spearsova najprehnanejšia melódia k dnešnému dňu hlavne preto, že jej názov je záludný spôsob, ako povedať „F--K Me“. Pieseň rozrušila množstvo rodičov, ktorí si kúpili Cirkus pre ich malé deti, len aby ich našli kráčať po dome a spievať to, čo znie ako slovo F. Táto šikovná slovná hračka nie je úplne originálna; Memphis Slim aj April Wine majú piesne s názvom „If You See Kay“.


 • Refrén „ha ha hee hee“ sa hodí ku karnevalovej téme albumu.
 • Napísali ju švédski skladatelia Max Martin, Shellback a Alexander Kronlund spolu s Texasanom Savanom Kotechom. Martin, ktorý napísal a produkoval Spearsov prvý hit 'Baby One More Time', tiež produkoval túto skladbu.


 • Upravená verzia s názvom „If U See Amy“ bola rýchlo vydaná, keď niektoré rozhlasové stanice odmietli hrať originál. >> Kredit na návrh :
  Bertrand - Paríž, Francúzsko, pre viac ako 2
 • Spoluscenárista Savan Kotecha pochádza z veľmi tradičnej indickej rodiny. Spomenul si na Hudobný biznis po celom svete ich zdesená reakcia, keď bola táto pieseň zverejnená:

  'Moja mama to videla a zavolala mi a povedala [rozrušený hlas]: ,Syn môjho priateľa sa stáva lekárom. A môj syn? Môj syn píše popové piesne o sexe!!!'

  Potom sa ozval môj otec a povedal: 'Si neslušný.' Kým som nebol dospelý, nebolo mi dovolené, aby mi do domu volalo dievča. Takže možno v mojich piesňach vychádza veľa zadržiavaných sexuálnych vecí... a to je pre mojich rodičov dosť cudzie.“

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: