Samson od Reginy Spektor

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto pieseň je o láske a je rozprávaná prostredníctvom biblického príbehu Samsona a Dalily, ktorý našli sudcovia 16. Samson mal obrovskú silu, ale stratil ju, keď si Delilah nechala oholiť hlavu. Spektor v piesni pomocou tohto porovnania ukazuje, ako sa cíti, ako ju aj po tom, čo svojmu milovanému urobila niečo hrozné, bozkával do ranného svetla a povedal jej, že sa mala dobre. Ukazuje to bezpodmienečné odpustenie pre niekoho, koho milujete.


  • Texty „Historické knihy na nás zabudli a Biblia nás nespomína“ sú myšlienkou, že nie sú ničím výnimočným: láska môže kedykoľvek zasiahnuť kohokoľvek a skutočnosť, že nejde o zázračných ľudí, nezmenšuje ich hodnotu alebo ich pocity, pretože láska je pre každého.
    alex - p -mesto, New Jersey, nad 2


  • Toto sa nachádza aj na Spektorovom debutovom albume, Piesne , s pomalším usporiadaním. Spektor nahrala niekoľko verzií piesne, než našla perfektnú, ktorú by mohla zaradiť do tohto albumu - potom, čo už odoslala svojmu vydavateľstvu inú. Povedala to AV. Klub : 'Stále som hovoril:' Prosím, ešte jeden deň. Viem, že je to šialené. Máte termíny. Ale toto je môj rekord, a ak to nepôjde tak, ako by som chcel, potom to nebude v zázname. “ A boli ako: „Dobre, môžeš to skúsiť jeden viac času.' A potom som to pochopil tak, ako som to chcel. Presne tak som to chcel. A niektorí ľudia ani nepočujú rozdiel. Alebo sa niektorým bude viac páčiť ten druhý. Ale mám to tak, ako to chcem. “


  • Toto bolo uvedené na CSI: NY v epizóde 2006 „Naplno“.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: