Symphony by Clean Bandit (predstavenie Zara Larsson)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Trio Clean Bandit sa spojilo so švédskou speváčkou Zarou Larssonovou v nadväznosti na ich mimoriadne úspešný singel. Rockabye . ' Štvorica predviedla svoje prvé živé vystúpenie s piesňou ďalej The Voice UK 18. marca 2017.


 • Symfónia je rozšírená hudobná skladba, ktorá sa doslova prekladá ako „spolu znejú“. Larsson porovnáva svoj vzťah so svojim milencom v celej piesni k symfónii, v ktorej ich spojenie vytvára krásny zvuk a „každá melódia je nadčasová“.


 • Videoklip k piesni režírovali členovia Clean Bandit Grace Chatto a Jack Patterson. Predstavuje Larssonovu interpretáciu piesne na koncerte, za ktorým stoja zbojníci a obrovský orchester, pričom v spomienkach sa odohráva tragický príbeh lásky a straty. Grace Chatto vysvetlila:

  „Pre video sme chceli vytvoriť niečo krásne a dojemné. Na začiatku sme použili názov piesne ako inšpiráciu pre zadný príbeh a miesto, ktoré nám umožnilo splniť si celoživotný sen účinkovať v Kráľovskej festivalovej sieni s plným orchestrom. V skutočnosti sme tam hrali v orchestroch ako tínedžeri, ale je úžasné vrátiť sa s vlastnou kapelou a vlastnou piesňou!

  Video rozpráva tragický príbeh dirigenta, ktorý pri nehode bicykla príde o priateľa. Dirigent vedie symfonický orchester, ktorého sme my (Čistý bandita a Zara). Prostredníctvom hudby nachádza silu prechádzajúcu srdcom a stratou. Vždy režírujeme a tvoríme vlastné hudobné videá, ale je to prvýkrát, čo sme sa pokúsili o taký lineárny príbeh. “


 • Keď sme už na tému symfónií, uvádzame niekoľko zábavných faktov zo symfónie a etiky:

  Beethoven, Schubert, Dvorak a Mahler zomreli pred dokončením desiatej symfónie.

  John Paine bol profesorom na Harvardskej univerzite a bol prvým predsedom hudby na americkej univerzite. His In Spring, ktorá debutovala v Cambridge v Massachusetts v roku 1848, bola prvou americkou symfóniou vydanou v USA.

  Gaelská symfónia Amy Beach, ktorá mala premiéru v Bostone v roku 1896, bola prvým takýmto dielom Američanky,

  Symfónia Havergala Briana č. 1, „gotika“, vyžaduje vystúpenie viac ako 800 hudobníkov, vrátane 82 sláčikových hráčov.

  V USA bola najvyššie umiestnená skladba s názvom „Symphony“ s názvom The Supremes „I Hear a Symphony“, ktorá sa v roku 1965 dostala na prvé miesto v rebríčku Hot 100. Vo Veľkej Británii je pocta skupine The Verve's Bitter Sweet Symphony , “ktorý vyvrcholil na #2 v roku 1997.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: