Tričko od Migos

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Quavoova mama sa zaujíma o životný štýl jej pasce a nechce, aby sa zaoberal drogami.

  Mama mi povedala, aby som nepredával prácu
  Sedemnásť päť tričiek rovnakej farby


  Tento riadok je požičaný z prvého verša Shawty Lo z filmu D4L z roku 2005 „Som Da Man“.


 • „Práca“ je v tomto prípade obchodovanie s drogami. „Sedemnásť päť“ znamená nákup kilogramu koksu za nízku cenu 17 500 dolárov. „Tričko rovnakej farby“ odkazuje na biele tričká, ktoré sú obľúbené u dílerov drog.


 • Produkčné duo Nard & B z Atlanty prišlo s úderom. James 'Nard' Bernard Rosser, Jr. a Brandon 'B' Rackley dosiahli úspech v produkcii pre ľudí ako T.I. („Na vrchole sveta“) a Maino („Všetko hore“) v priebehu rokov.


 • Povedal Rosser Génius príbeh ich rytmu:

  „V ten deň sme boli v štúdiu a práve sa nám dostalo do rúk nejaké nové prednastavenie pre doplnok Electra2. Kedykoľvek dostaneme do rúk nejaké nové predvoľby alebo nové zvuky, spustí to pre nás kreatívnu šťavu na úplne inej úrovni. Vtedy sme vyvolali myšlienku základnej melódie pre tento rytmus. Bola to súčasť dávky - v ten istý deň sme v skutočnosti urobili asi dva alebo tri údery s rovnakým typom chuti.

  Neviem, či to skutočne dokážete povedať, ale melódia, ktorú sme vložili, je v skutočnosti opačnou melódiou. V skutočnosti sme to urobili v niekoľkých ďalších rytmoch, ale ten jeden náhodou chytil Migosovo ucho, keď som mu ich poslal. Ale pracovali sme na tom a bol to len bežný deň v práci s novými zvukmi. Celý úder sme urobili vo Fruity Loops. “
 • Nard & B spolupracovali s Future na niekoľkých skladbách vrátane vlastnej piesne Future Hendrix s názvom „Tričko“. Zhodou okolností oba tieto strihy, ktoré majú názov po unisexovej košeli s krátkym rukávom, obsahujú zvuky, ktoré boli obrátené.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: