Je taká vysoká od Tal Bachmana

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Bachman je synom kanadského rockera Randyho Bachmana, ktorý je známy svojou prácou v seriáloch The Guess Who a Bachman-Turner Overdrive. Toto je Talov prvý singel - jeho zvuk je oveľa jemnejší a mainstreamovejší ako jeho otca.


  • Túto pieseň napísal Tal Bachman. V roku 1999 povedal pre MTV News, že je to o zážitku, ktorý mal na strednej škole Semiahoo v South Surrey v Britskej Kolumbii.

    'Pokúsil som sa podplatiť najhorúcejšie dievča z našej strednej školy, aby išlo na rande s [mojím nevlastným bratom],' povedal Bachman. ' Ako teda rozhovor medzi mnou a tým, čo som si myslel, že je táto zbožná, vznešená žena, postupoval, začal som sa cítiť čoraz nepríjemnejšie a trápnejšie, a tak si ten pocit len ​​pamätám ... nechcem hovoriť strach, ale len akýsi strach z nej. “
  • V roku 2003 sa cover verzia Kurt Nilsen stala najpredávanejším nórskym singlom vôbec. Nilsen je odpoveďou na veľkú vedomostnú otázku: kto vyhral jedinú súťaž „World Idol“? Vyhral jednorazovú šou v roku 2004 súťažením za Nórsko proti víťazom Idolu z iných krajín vrátane Kelly Clarksonovej, ktorá bola druhá. Nilsen spieval pieseň skupiny U2 Nádherný deň 'v šou.


  • Toto bolo použité vo filmoch Porazený (2000) a Je mimo mojej ligy (2010) a v epizódach Čarodejnica („Wicca Envy“ - 1999) a Dievčatá („Všetko, čo som kedy chcel“ - 2017).
  • V roku 2019 to bolo použité v a Komerčná čata kde manžel daruje svojej manželke na Vianoce jeden z ich bicyklov. Neodporúčame dávať svojmu významnému ďalšiemu cvičebnému vybaveniu darček.


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: