Mimochodom od Red Hot Chili Peppers

  • Väčšina textov je jednoducho zábavná slovná hračka od Anthonyho Kiedisa, ale hovorí o dievčati s názvom „Dani“, ktoré bolo v piesni Red Hot Chili Peppers 1999 „Teenage nevěsta s dieťaťom vo vnútri“ Kalifornie “a tiež sa objavili v ich piesni„ Dani California “z roku 2006 Kiedis hovorí, že„ Dani “je reprezentáciou každého dievčaťa, s ktorým sa vo svojom živote stretol.
    Bones - New Plymouth, Nový Zéland


  • Elektro-houseová skladba „Waiting 4“ od Petera Gelderbloma sa v roku 2007 stala jednou z najobľúbenejších piesní v kluboch na celom svete a v britskom rebríčku jednotlivcov sa umiestnila na 29. mieste. Bol založený hlavne na ukážke z piesne „By The Way“ a The Red Hot Chili Peppers nadšene schválili jej vydanie napriek svojmu obvyklému nekompromisnému postoju k použitiu ich hudby vo ukážkach.
  • Táto pieseň sa veľmi dobre osvedčila vo Veľkej Británii, kde sa vyznáva funkcionalistická cena skupiny. Spolu s piesňou „Dani California“ je to jedna z ich dvoch piesní, ktoré sa v britskom rebríčku umiestnili na 2. mieste, čo je najvyššia hodnota, akú kedy dosiahli. V Amerike je ich najväčším hitom balada ' Pod mostom . '


  • Videoklip neprehráva žiadnu z vecí popísaných v textoch, ale namiesto toho hrá vlastný príbeh. V ňom Anthony sadne do taxíka a keď si vodič uvedomí, kto je, začne sa vám vymknúť spod kontroly a prejde pod most. Anthony zavolá na pomoc Flea a Johna a tí ho prídu zachrániť. Na konci Čad sadá do rovnakého taxíka, na radosť vodiča.

    Klip režíroval tím Jonathana Daytona a Valerie Faris. Natočili niekoľko ďalších videí RHCP, vrátane piesní „The Zephyr Song“ a „Tell Me Baby“.
    Alec Thorp - Yorktown Heights, NY


Zaujímavé Články