Prelomenie návyku od Linkin Park

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Toto je o niekom, kto má tendenciu robiť veci, aby sa zranil fyzicky aj psychicky. „Všetci predpokladáte, že som tu vo svojej izbe v bezpečí, pokiaľ sa nepokúsim začať odznova“ - to znamená, že trávi veľa času vo svojej izbe, kde si každý myslí, že nemôže urobiť nič, čo by mu ublížilo, ale málo vedia. že môže kedykoľvek začať sám sebe ubližovať bez toho, aby o tom vedeli. Ľutuje všetky veci, ktoré mu v minulosti urobil alebo urobil a neustále sa kvôli tomu oddeľuje. „Nechcem byť tým, koho si bitky vždy vyberú, pretože si uvedomujem, že som zmätený.“ Hovorí, že má veľa problémov a nechápe, prečo sa mu to vždy stáva. .
  Elise - guelph, Kanada


 • Viac lyrickej analýzy:

  „Chytím svoju kúru a pevne zamknem dvere“ - Liekom na emocionálnu bolesť je spôsobiť fyzickú bolesť.

  „Všetci predpokladáte, že som tu vo svojej izbe v bezpečí, pokiaľ sa nepokúsim začať odznova“ - To ukazuje, že ten človek uprednostňuje samotu, a hoci si ostatní myslia, že je najbezpečnejší sám, je to naozaj vtedy, keď je na tom najhoršie, pretože začne. jeho sebapoškodzovanie znova. Zdá sa, že nerozumie svojej bolesti a chce len, aby zmizla, ale jediný známy spôsob, ako zmiznúť, je spôsobiť viac. Je to začarovaný kruh.
  Kalee - Wichita, KS


 • Mike Shinoda sa pokúšal napísať pieseň o tejto lyrickej myšlienke viac ako päť rokov, ale nič nefungovalo. Kým bol album zostavovaný, Mike začal pracovať na prestávke, pričom prešiel digitálne manipulovaným rytmom so sláčikami a klavírom. Brad a Joe navrhli, aby Mike urobil malú prestávku v celej skladbe. Dielo bolo predĺžené na tri minúty a šestnásť sekúnd a dostalo názov „Kresba“. Keď si to Mike zobral domov, aby napísal text, trvalo mu iba necelé dve hodiny, kým získal pieseň, ktorú sa pokúšal napísať roky. Po niekoľkých úpravách živého klavíra a živých sláčikov bola pieseň nakoniec kompletná - šesť rokov jej tvorby.
  Nick - Paramus, New Jersey


 • Shinoda uviedol, že to bolo inšpirované množstvom fanúšikov, ktorí kapele vyjadrili, ako im ich hudba pomohla. Či už ide o depresiu, drogy, nízke sebavedomie, traumy ... alebo čokoľvek iné. Je to veľmi o reciprocite medzi kapelou a fanúšikmi.
 • To vyhralo cenu Viewer's Choice pri udeľovaní cien MTV Video Music. Video bolo animované štúdiom Gonzo a pod dohľadom Kazuta Nakazawu, výtvarníka, ktorý na filme pracoval Kill Bill . Klip točí policajné vyšetrovanie muža, ktorý si vyžiadal smrť, a životy prizerajúcich sa okolo scény.
  Allie - Santa Rosa, CA, pre vyššie ako 2


 • Mike Shinoda pre Shoutweb povedal: „Toto bude inštrumentálna skladba, ktorá mala 10 minút. Chlapci ma presvedčili, aby som z toho urobil plnohodnotnú pieseň. Na túto pieseň som v mnohých ohľadoch hrdý. Dal som si s tým veľa práce. Myslím si, že je to skutočne silné. Chesterov výkon patrí k jeho najlepším. Lyricky je to len o tom, ako sa dostať preč od svojich častí, ktoré sa vám nepáčia. O tomto type situácie ide veľmi často. O našich textoch všeobecne je, že im venujeme toľko času, že vám nemôžem v rozhovore povedať nič lepšie ako skutočné texty. Ak tu sedím a niečo vymyslím, je to vrcholné zhrnutie toho, o čom tieto texty sú, zatiaľ čo výroba týchto textov trvala päť rokov. Tieto texty sú teda najpresnejším vyobrazením toho, o čo ide, nie toho, čo vám môžem povedať. '
 • Toto bol piaty a posledný singel z druhého albumu Linkin Park, Meteora . V rozhovore pre Yahoo! Shinoda pri spustení vysvetlil zvukové rozdiely medzi albumom a jeho predchodcom, Hybridná teória : „Jeden z veľkých rozdielov, medzi ktorými si ľudia všimnú Hybridná teória a Meteora je jednoducho použitie rôznych nástrojov, rôznych textúr a nálad. Napríklad v 'Breaking The Habit' máme živé struny a klavír, v 'Faint' máme živé struny. Sem tam si všimnete japonskú flautu, použijeme rôzne ukážky, ktoré v zásade vytvoria novú náladu, navodia atmosféru v piesni. Piesne stále majú zvuk Linkin Park - majú dynamiku, ťažkosť, veci, vďaka ktorým to znie ako my. Ale pokúsili sme sa experimentovať s rôznymi zvukmi, časovými podpismi a tempami, všetkými týmito rôznymi vecami, aby to vyzeralo trochu inak. '
 • Sťahovanie albumu zabezpečil David Campbell. Plodný aranžér okrem toho, že je otcom speváka a skladateľa Becka, spolupracoval s celým radom umelcov, vrátane Carole King, Boba Dylana, The Rolling Stones, Radiohead, Metallica a Paula McCartneyho.
 • Shinoda sa tiež inšpiroval Benningtonovým bojom so zneužívaním drog a alkoholu, ktorý sa vymkol spod kontroly a takmer rozpadol kapelu. Keď sa Linkin Park objavil v dokumentárnom seriáli MTV Jazda v roku 2014 Chester Bennington povedal, že toto bola jedna z najťažších piesní, ktoré kedy nahral, ​​pretože téma zasiahla tak blízko domova. „Pieseň, ktorá ma skutočne dostala priamo k jadru, bola pieseň„ Breaking The Habit “ Meteora . Mike napísal pieseň a podáva mi list, na ktorom je text, a ja ich čítam a počúvam a bolo to ako vo vodárni. Mala som pocit, že píše o mojom živote. Nahrať túto pieseň bolo pre mňa veľmi ťažké. Teraz som z toho celý rozplačený. Musel by som prestať, zhromaždiť sa. Prešiel by som dvoma riadkami, začal plakať, odišiel z miestnosti a vrátil sa dnu. Bol som rád: „Nemôžem to urobiť.“

  Napriek svojmu emocionálnemu stavu sa Benningtonovi podarilo nahrať vokály za jedno popoludnie.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: